Понеділок, 11 Грудня

Безоплатні курси італійської мови

Після повномасштабного вторгнення багато українців були змушені переїхати до Італії без жодних знань мови. Щоб допомогти їм швидко адаптуватися, онлайн-школа Prima lezione зробила безплатні курси італійської мови для початківців.

Вони створили курс для дорослих та окремий адаптований курс італійської для дітей. На цих курсах викладачі простими словами та українською мовою пояснюють базову італійську граматику та лексику, необхідну для повсякденного життя.

Записи уроків та всі матеріали для навчання є у вільному доступі на сайті. Натискайте тут, щоб переглянути.

Також на сайті є близько 100 статей: навчальних та про італійську культуру. Інформацію подано доступними словами, а статті з граматичних тем взагалі можна зберігати, як готовий конспект. Там є матеріали як для початківців, так і для тих, хто вже має базові знання.

Загалом школа prima lezione навчає українців італійської мови вже майже 8 років і має понад 10 тисяч випускників. В школі працюють 10 кваліфікованих викладачів, серед яких є 2 носіїв мови. 

Якщо ви закохані в Італію або маєте потребу у вивченні мови, переходьте на сайт https://primalezione.com/. Там для вас багато цікавого.