П’ятниця, 19 Липня

Батько Козицького вдруге купив Дашавський завод композиційних матеріалів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

12 жовтня відбувся онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу ДП «Дашавський завод композиційних матеріалів», що розташований у Стрийському районі на Львівщині. Придбало його за майже 34 мільйони гривень ПП «Нордік», що належить Зіновію Козицькому, батькові очільника Львівської ОВА Максима Козицького.

Про це повідомляє Твоє Місто з посиланням на «Prozorro. Продажі»

Підприємство має 20 об’єктів, які розташовані у с. Загірне, селищі Даваша та с. Гребенів Стрийського району. Основний вид діяльності заводу – виробництво бітумних мастик та смолистого пом’якшувача для шинної та технічної промисловості. Станом на 30 червня 2022 року підприємство налічує 30 працівників.

Новий власник, за умовами аукціону, отримає у власність нерухомість підприємства, зокрема будинок грануляції, реакторне відділення, депо, а також базу відпочинку «Над Опором» у карпатському селі Гребенів.

Повторний аукціон з продажу Дашавського заводу Фонд держмайна оголосив 25 вересня. Стартова ціна становила 32,4 мільйонів гривень. ПП «Нордік» стала єдиним учасником онлайн-аукціону, запропонувавши за об’єкт 33,9 мільйонів гривень. За даними аналітичної системи YouControl, зареєстроване у 2005 році підприємство належить Зіновію Козицькому. Основним видом діяльності компанії є газовидобування.

Зазначимо, що вперше Фонд держмайна виставляв майно підприємства на торги у вересні 2021 року. Тоді його вирішила придбати за 36 мільйонів гривень компанія ТзОВ «Гео-Надра-Інвест», власником якої також є Зіновій Козицький.

Однак у січні 2022 року Фонд держмайна скасував закупівлю через рішення Господарського суду Львівської області за позовом ТзОВ «Гео-Надра-Інвест». Як йшлося у судовому рішенні, Дашавський завод композиційних матеріалів має заборгованості перед Пенсійним фондом та перебуває в Єдиному реєстрі боржників. Саме це стало причиною відмови нотаруса укладати договір про купівлю-продаж цього заводу з фірмою Козицького.