Вівторок, 29 Листопада

Бабця, яка вийшла з прапором СРСР, кляне російську армію, бо вона зруйнувала її дім

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Пенсіонерка Анна Іванова, яка вийшла з червоним більшовицьким прапором назустріч українським військовим, кляне російську армію за зруйнований дім.

Джерело: представник урядового Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Дмитро Галко

Деталі: Військовослужбовець 22 батальйону 92 бригади Збройних сил України допоміг пенсіонерці Івановій Анні Іванівні та її чоловікові евакуюватися зі свого будинку неподалік Харкова до безпечного місця. Перед цим він допомагав їм їжею та гуманітарною допомогою.

Усупереч російській пропаганді, син Анни Іванівни не вивозив її в росію, а сама вона розібралась, що її дім обстрілюють російські окупанти.

Після інциденту, коли Анна Іванівна вийшла після звільнення села ЗСУ до українських захисників із червоним більшовицьким

Анна Іванівна визнала, що помилялася в трактуванні подій та подякувала Україні за порятунок.

До слова, російська пропаганда створила міфологічний образ з Анни Іванівни. Нібито вона представляє бажання “пересічних українців” возз’єднатися з “братнім народом” як у радянські часи.

У російських містах встановлювали дешеві, тимчасові пам’ятники на її честь, а в одному місті на стіні будинку намалювали мурал.

В окупованому Маріуполі рашисти також встановили подібний пам’ятник.

Пропагандисти розповідали, що бабця мешкає в селі Дмитрівка на Київщині, але невдовзі після звільнення села українськими підрозділами її начебто забрав і вивіз син в росію. Поширювали чутки, що родичі вивезли її в Барнаул у Сибіру.