П’ятниця, 27 Січня

АТП № 1 обслуговуватиме ще три маршрути

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення «Про укладення тимчасових договорів», згідно з якого ЛК АТП № 1 обслуговуватиме маршрути № 8а, 36а та 49 за тимчасовими договорами.

Управління транспорту укладе з 28 січня 2019 року тимчасові договори з Львівським комунальним автотранспортним підприємством № 1 на обслуговування автобусних маршрутів № 8А від площі Зернової до Брюховичів, № 36А (Винники) , № 49, який нещодавно відновили від приміського вокзалу до Рудного, що їздить вулицею Шевченка.

Договори укладуть на строк 3 місяці або до моменту укладення договорів з переможцями конкурсу з визначення автомобільного перевізника на вказаних міських автобусних маршрутах загального користування.

Як розповіли у ЛК АТП № 1, маршрут № 49 курсує з мікрорайону Рясне до Приміського вокзалу, маршрут № 8А курсуватиме з вул. Зернова до смт. Брюховичі, а маршрут № 36А — це шатл-бас, який курсує в м. Винниках.

Нагадаємо, сьогодні виконком ЛМР погодив подорожчання проїзду в автобусах до 7 гривень. Водночас усі приватні перевізники знову почнуть возити пенсіонерів та людей з інвалідністю ІІІ групи безкоштовно.