Арестович: Фаза на знищення і витурення окупантів з України може тривати ще 1 – 2 місяці, вони гинутимуть під нашими ударами

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Знищення та вигнання окупантів з України може триватиме ще 1 – 2 місяці. Однак треба розуміти, що це не буде активна фаза, адже російські військові не наступатимуть, а гинутимуть під нашими ударами.

Про це заявив радник глави Офісу Президента Олексій Арестович в ефірі 24 каналу. Окупанти втомилися й у більшості українських міст стають в оборону.

“Фаза на знищення і витурення їх з території може триватиме ще 1 – 2 місяці. Однак треба розуміти, що це не буде активна фаза. Вони не наступатимуть. Вони будуть оборонятися й гинути під нашими ударами: партизанів, Збройних Сил України, місцевої самооборони”, – зауважив радник глави ОПУ.

За словами Арестовича, у більшості українських міст окупанти мають проблеми з постачанням. Для України це є своєрідним козирем, адже зрозуміло, що на активну фазу бойових дій у росіян залишилося 2–3 тижні.

“Вони стануть в оборону й спробують утримувати ті міста, у яких вони стоять. Зокрема, забезпечуючи їх політичними заходами, як от проголошення різних республік, приєднання до Росії тощо”, – зазначив радник глави ОПУ.

Такий розвиток подій вигідний для України, адже маневрена оборона – це завжди важко.