Вівторок, 27 Липня

Андрій Садовий не підтримує повноцінне дистанційне навчання

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міський голова Львова Андрій Садовий проти дистанційного навчання у школах міста. Про це він розповів в ефірі Тvoemisto.tv.

«Вищим навчальним закладам у рішенні уряду рекомендують йти на місяць на дистанційне навчання. Я не вірю в дистанційне навчання, категорично його не підтримуватиму для львівських шкіл. Виняток – клас у якому є дитина хвора на Covid-19, такі класи переходять на дистанційне навчання. Станом на сьогодні у Львові таких 24 , але ці школи працюють», – повідомив міський голова.

Він також додав, за ранковою статистикою за 13 жовтня, у місті 64 учні хворі на Covid-19, також хворі 85 працівників шкіл – це вчителі та технічні працівники.

Ще в серпні він говорив, що 100-відсоткове дистанційне навчання в школах не є ефективним.

Мер Львова зараз рекомендує, щоб школи йшли на канікули з понеділка, 19 жовтня, а не з 15 жовтня, як це пропонувало Міністерство освіти. З такою пропозицією міський голова звернувся до обласної комісії ТЕБ і НС.

«Уряд рекомендує скерувати університети на дистанційне навчання. Натомість щодо шкіл є чітка рекомендація, щоб із четверга, 15 жовтня, діти йшли на канікули. Я вважаю, що це зарано. Якщо таке робити, то вже з понеділка. Тому з таким проханням я звернувся до обласної комісії ТЕБ і НС. Адже батьки не можуть за два дні спланувати, що діти мають бути вдома. Щодо садочків, то вони будуть працювати.

Відзначу, що зараз ми маємо різкий стрибок рівня захворюваності в країні. Так, у Львівській області вчора провели 1000 тестів, і з них маємо позитивний 341 (редаговано – станом на ранок 13 жовтня). Це найвищий результат, який я пригадую за всі дні тестування. На сході України лікарні переповнені, нема де в Києві хворих класти. У Львові ще є резерв.

У чому проблема? От у моїх знайомих дитина прийшла зі школи і захворіла. Від неї захворіло 7 членів родини. Дитина легко переносить, а от зі старшими є проблема. Тому все потрібно робити мудро — батьки мають підготуватися, а з іншого боку — канікули і так мали бути, а зроблять їх на тиждень швидше”, — розповів Андрій Садовий в ефірі радіо «Люкс FM».

За словами мера, на навчання в університетах місто не впливає. Це пряма вертикаль з Міністерством освіти, і вони самостійно приймають рішення.

Share.