Неділя, 24 Вересня

Amnesty International заявила, що шкодує про завданий біль і не виправдовує РФ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International шкодує про “страждання та гнів”, викликані її заявою від 4 серпня щодо українських військовослужбовців.

Про це повідомило Amnesty International у коментарі агентству Reuters.

“Amnesty International глибоко шкодує про страждання та гнів, які викликав наш прес-реліз про тактику ведення бойових дій українськими військовими”.

“Пріоритетом Amnesty International у цьому та будь-якому іншому конфлікті є забезпечення захисту цивільних осіб. Це було єдиною метою при публікації даного дослідження. Хоча ми повністю дотримуємося своїх висновків, ми шкодуємо про завданий біль”.

В електронному листі до Reuters у неділю Amnesty зазначила, що виявила українські збройні сили поряд із цивільними будинками у 19 містах та селах.

“Це не означає, що Amnesty International покладає на українські сили відповідальність за порушення, вчинені російськими військами, або що українські військові не вживають адекватних запобіжних заходів в інших частинах країни”, – йдеться в повідомленні.

“Ми маємо бути дуже чіткими: жодні задокументовані нами дії українських сил жодним чином не виправдовують порушення з боку Росії”.