Алла Мазур вперше прокоментувала свою боротьбу з раком: не закривайтеся в собі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Алла Мазур вперше прокоментувала своє захворювання онкологією.

Телеведуча зізналася, що вже пройшла чотири процедури хіміотерапії, а також закликала людей, у кого діагностовано захворювання, не замикатися в собі, а прийняти допомогу близьких. Про це телезірка відверто написала на своїй Facebook-сторінці.

Також Мазур повідомила, що у неї попереду ще операція, але тепер вона менше боїться, адже її підтримують близькі люди.

“Не закривайтеся в собі. Прийміть допомогу близьких і друзів. Якщо не ховаєшся від світу – це дійсно спрощує життя. Четверта хімія мені далася легше, ніж попередні три, хоч сил ще трохи. Побічні ефекти – традиційні, і це помітно по зміні зачіски. Але прогрес є. Попереду ще кілька хіміотерапії – та операція”, – зізналася ведуча.

Мазур зазначила, що необхідно регулярно перевірятися, щоб вчасно діагностувати захворювання. Якщо людині все-таки діагностували онкологію – не панікувати. Необхідно знайти лікаря, якому ви будете довіряти.

Сьогодні, 19 січня, Алла вперше після процедури з’явилася на ТБ. Вона провела ефір ТСН, в якому з’явилася, судячи з усього, у перуці.

Нагадаємо, що в листопаді 2019 року популярна українська телеведуча Алла Мазур повідомила, що лікарі діагностували у неї злоякісну пухлину. Тоді вона зізналася, що їй дуже хотілося закритися від усіх і нікому не розповідати, що з нею сталося. Але потім вона зрозуміла, що боятися не можна, а потрібно боротися.