Середа, 28 Лютого

Актор “Дизель Шоу” склав іспит для отримання громадянства України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український актор родом з Білорусі Євген Сморигін склав іспит з української мови. Зірці важливо отримати паспорт громадянина України, адже тут проживає його сім’я, пише Факти Life.

Євген запевнив, що скласти іспит з української мови було нескладно. Артист добре знає її, але прагне досягти такого рівня, аби розмовляти вільно.

“Я хочу отримати українське громадянство, тому що тут моя родина, тут мої діти, тут моя дружина-українка. І тому я вважаю, що я повинен бути українцем”, – сказав Євген.

43-річний актор “Дизель шоу” та серіалу “Папаньки” розповів, як проходив іспит з української мови. “Ти приходиш до класу в університеті. Маленький клас, комп’ютер, камера перед тобою. Є завдання, які ти виконуєш. Дуже легко було для мене. Ну, наприклад, завдання: є фотографія, на ній родина на пікніку, і ти описуєш, що там відбувається. Все записує камера. Або ж ще таке завдання: є розповідь, у якій деяких слів не вистачає. І ти пишеш, підставляєш ті слова, які вважаєш за потрібне. Неважко було. На все про все є 1 година. І для рівня на отримання громадянства я склав”.

Євген поділився, що дивиться фільми та серіали тільки українською мовою. Він вчить українську під час роботи й для неї: “Ще дуже гарна є у нас практика. Є серіал “На трьох”. Він виходить на ICTV. Але канал замовив перекласти з російської всі 8 сезонів на українську. І тому я перекладаю онлайн, себе чую, як я говорю. І сидить працівник, який виправляє нас всіх. І це дуже гарна практика. Ти працюєш, і в цей час вчиш українську мову”.

Довідка: Український та білоруський актор, телеведучий, сценарист, продюсер та співак. Народився та вчився у Мінську. У 2005 році переїхав до Києва, де й живе та працює до сьогодні. Одружений з українкою Лідією та має трьох дітей. Батьки та старший брат Євгена живуть у Білорусі.