Субота, 18 Вересня

Ахтем Сеітаблаєв поставить виставу «Лісова пісня» кримськотатарською мовою

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ахтем Сеітаблаєв анонсував початок роботи над постановкою вистави за драмою-феєрією Лесі Українки «Лісова пісня» в перекладі кримськотатарського поета Юнуса Кандимова «Orman tyrkysy».

Ахтем зазначив, що у 2003 році постановка даного спектаклю під його керівництвом пройшла в Кримськотатарському театрі у Сімферополі.

«І ось тепер ця вистава повернеться у новому унікальному форматі. Ми будуємо її на переосмисленні цього легендарного твору Лесі Українки. Це буде певний симбіоз двох культур – кримськотатарської та української. Шляхом мистецького висловлювання тут поєднаються дві культури, роз’єднані через анексію Криму», – пише Сейтаблаєв у Фейсбуці.

Постановка спектаклю буде кримськотатарською мовою з використанням музичних імпровізацій на основі кримськотатарської та української музики.

«Вистава виконуватиметься кримськотатарською мовою з використанням музичних імпровізацій на основі кримськотатарської та української музики», –додав Ахтем.

Цей проект Сеітаблаєв реалізує з продюсером Юлією Синькевич за підтримки Українського культурного фонду. Незабаром планують оголосити кастинг на головні ролі у виставі.

«Цей проект ми з продюсеркою Юлією Сінькевич реалізуємо за підтримки Українського культурного фонду. І вже зовсім скоро ми оголосимо кастинг на головні ролі у виставі», – підсумував Сейтаблаєв.

За підтримки -УКРАЇНСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ФОНД 🙏Нарешті можу розповісти про те, що вже давно задумав. У 2003 році в…

Gepostet von Akhtem Shevket Oglu Seit-Abla am Dienstag, 14. Juli 2020

Український режисер кримськотатарського походження Ахтем Сеітаблаєв відомий своїми режисерськими роботами над фільмами «Хайтарма», «Чужа молитва», «Кіборги» та інші.

Share.