П’ятниця, 22 Вересня

Аеропорт Львів веде переговори з авіакомпаніями Emirates і AirAstana

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Аеропорт Львів веде переговори з азіатськими авіаперевізниками щодо запуску рейсів.

У списку авіакомпаній, названих на брифінгу 16 березня у Львові гендиректором аеропорту Тетяною Романовською, Emirates і AirAstana, повідомляє кореспондент ЦТС.

Топ-менеджер зазначила, що переговори з цими авіакомпаніями вести складніше, ніж з європейськими, оскільки вони висувають ряд специфічних вимог.

“В азіатському напрямку ми теж працюємо. Трохи важче з ними домовлятися. І перспектива у них така: якщо починаємо рейси, то 4 рази на тиждень, з ночівлею, оскільки вони трохи далі – це і Emirates, і AirAstana. Тобто тут трохи довше нам доведеться працювати, але я думаю, що в наступному році якийсь азіатський напрямок ми теж спробуємо відкрити “, – зазначила Романовська.

У Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького водночас ведуться перемовини із владою міста про те, щоби з’єднати аеропорт транспортним сполучення з автовокзалом та залізничним вокзалом.

Про це під час прес-конференції розповіла Тетяна Романовська, передає кореспондент Дивись.info.

«Я сподіваюся, що вже скоро буде прийнятим рішення і вже у квітні чи травні будемо знати, який саме це буде транспорт. Аеропорт вже має замовлення авіаперевізників, оскільки дуже багато пасажирів прибуває не тільки до Львова, а й в інші області Західної України», – зазначила Тетяна Романовська.

Окрім того, вона сказала, що також йдуться перемовини, щоби з’єднати аеропорт із обласними центрами. «Цього літа ми побачимо нове транспортне з’єднання», – пообіцяла Романовська.

За її словами, після реконструкції летовища у 2012 році Львів має дуже гарний аеропорт, який готовий обслуговувати, фактично, великі рівні літаків категорій С і В, але є ще деякі питання, які потрібно вирішити.

«Сподіваємося, що в цьому році нам держава нам посприяє, і ці всі питання будуть закриті. Опісля будемо думати про ще один термінал та стоянки, адже в нас вже не вистачає місць для стоянок великих літаків», – додала пані Тетяна.

Нагадаємо, в кінці січня делегація Міністерства інфраструктури України, в складі якої було і керівництво аеропорту Львів, відвідала з робочим візитом Катар.

Також повідомлялося, що Мінінфраструктури проводить переговори про початок роботи на українському ринку одного з найбільших арабських авіаперевізників. При цьому, в разі приходу в Україну, авіакомпанія може почати виконувати рейси в аеропорти Харкова та Львова.

“Зараз ведуться переговори з одним з топових арабських перевізників. І якщо вони відкриють свої перевезення зі Львова в Азію і з Харкова в Азію, то ми побачимо багатьох поляків, які приїдуть до Львова, тому що це поруч, і платять дешево в Азію, а ще ми побачимо білорусів, які прилетять до Харкова “, – заявив в лютому міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

За словами чиновника, в даний час авіаперевізник ще вивчає ринок.

Раніше Тетяна Романовська заявляла про те, що з аеропортом можуть почати співпрацювати такі авіакомпанії як Emirates і Qatar Airways. “1 мільйон пасажирів – це певний Рубікон, перейшовши який, ми стаємо “дорослішими”. Це той показник, після досягнення якого ми виходимо в “вищу лігу” світу авіації. З такими результатами роботи ми стаємо цікавими для топ-компаній, таких як Qatar Airways , KLM, AirFrance, Emirates Airline “, – заявляла вона в грудні.

Про результати перемовин із лоукостером Ryanair стане відомо за кілька днів.