51 медик лікарні швидкої допомоги, де був спалах к-вірусу, одужали від хвороби

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Від коронавірусу вже одужали 51 медпрацівник Лікарні швидкої допомоги. 29 лікувалися вдома, більшість не мали симптомів, а 22-є боролися із к-вірусом в інфекційних стаціонарах. Усі вони уже повернулися до роботи. Про це повідомив головний лікар медзакладу Олег Самчук.

Загалом від початку карантину коронавірусом інфікувалися 119 співробітників лікарні швидкої медичної допомоги: 47 лікарів, 50 медсестер, 21 санітарка та ліфтер. Наразі 22 із них ще перебувають у лікарнях, їхній стан оцінюють як середньої важкості. Ще 46 співробітників лікуються амбулаторно.

У медзакладі пояснюють, що допоки ситуація зі статистикою захворюваності на Львівщині продовжує бути напруженою, містян просять не нехтувати карантинними обмеженнями.

«Ми в лікарні робимо усе необхідне, аби убезпечити і працівників, і пацієнтів від ризику інфікування. Однак, допоки ситуація із статистикою захворюваності на Львівщині досить напружена, просимо містян не нехтувати карантинними обмеженнями, — закликає Олег Самчук. — Від того, наскільки ретельно ми будемо мити руки, відповідально носити маски і дотримуватися соціальної дистанції, без перебільшення, залежить наше життя».

Як інформує ЛМР, станом на 9 червня, загалом, 88 медичних працівників Львова, які захворіли на коронавірусну інфекцію, вже одужали й повернулись до роботи.

Загалом з початку карантину на цю недугу захворіли 186 медиків міста. Це лікарі, медичні сестри, лаборанти та адмінпрацівники. А це: 69 лікарів, 64 медичних сестри, 27 молодших медичних сестер, 13 лаборантів, 3 рентген-лаборанти, 10 адмінпрацівників. З них 26 перебувають на стаціонарному лікуванні, 71 — на самоізоляції, 88 вже одужали та, на жаль, 1 молодша медична сестра померла.

«Медичні заклади міста продовжують працювати в посиленому режимі, і ми робимо все необхідне, щоб унеможливити ризики інфікування працівників. Лікарі, медичні сестри, молодший медичний персонал забезпечені засобами індивідуального захисту, запаси яких постійно оновлюються. Працівникам і пацієнтам вимірюють температуру, у приміщеннях постійно проводять дезінфекцію і дотримуються усіх вимог до роботи в період пандемії. Водночас, дякуємо усім свідомим мешканцям, які дотримуються правил карантину й не наражають себе та інших на небезпеку», — зазначили в управлінні охорони здоров’я ЛМР.

Нагадаємо, загалом у Львівській області та місту Львову коронавірусну інфекцію виявлено у 2211 осіб. З них 531 особа одужала, 73 — померли. Станом на ранок 9 червня.