50-річний житель Львівщини сяде в тюpму за зґвaлтувaння власної неповнолітньої доньки

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Кам’янка-Бузький районний суд позбавив волі на 9 років 50-річного Ігоря Р., який ґвaлтувaв власну неповнолітню доньку.

Матір дівчинки стягнула з чоловіка 300 тис. грн моральної компенсації на користь дитини. Такий виpок суд виніс під час засідання 21 жовтня, пише Zaxid.net.

50-річного мешканця Радехівського району Ігоря Р. затримали за підозрою у зґвaлтувaнні 13-річної доньки у грудні 2019 року. Чоловіка одразу взяли під варту до винесення вироку.

У судовому засіданні 21 жовтня 2020 року донька Ігоря Р. розповіла про те, що батько двічі ґвaлтувaв її вдома. Один з таких випадків трапився влітку 2019 року. Дівчинка гуляла з друзями на вулиці, коли її покликав додому тато. Він, за словами дівчинки, наказав їй піти у ванну і повністю роздягнутися. Після цього він теж оголився та почав її ґвaлтувaти. Другий випадок стався в грудні того ж року. Батько попросив доньку лягти біля нього в ліжко, де він зняв з неї білизну. Дівчинка утекла в кімнату до брата, однак батько у нецензурній формі наказав їй повернутись в ліжко, де продовжив вчиняти до неї сeксуaльнe нacилля.

Після кожного інциденту зґвaлтувaння чоловік просив доньку нікому нічого не розповідати. Однак за деякий час дівчинка розповіла все своїм шкільним друзям, а ті переказали батькам. Зрештою про сeкcуaльне наcилля над дитиною дізнались в школі, і директорка навчального закладу розповіла про все матері дитини, а та написала заяву у поліцію.

Під час слідчо-оперативного експерименту у будинку сім’ї Ігоря Р. батько дівчинки показав поліцейським, де і як ґвaлтувaв доньку. У суді чоловік також визнав свою провину, однак заявив, що перебував у нетверезому стані і погано пам’ятає деталі. Єдине, що він пояснив – те, що він проникав у тіло доньки лише пальцями.

Суддя Тарас Котормус, який розглядав цю справу, взяв до уваги щире каяття Ігоря Р. Однак він також зважив на те, що чоловік був нетверезим, коли вчиняв злочин щодо неповнолітньої доньки, а це вважається обтяжуючою обставиною. Відтак суд визнав чоловіка винним у зґвaлтувaнні доньки і призначив йому 9 років позбавлення волі. Цей термін Ігорю Р. будуть рахувати з дня затримання 24 грудня 2019 року.

Матір дівчинки подала проти Ігоря Р. до суду цивільний позов, у якому попросила відшкодувати дитині 300 тис. грн моральної компенсації. Суд повністю задовольнив цей позов.

Цей вирок суду ще не набрав законної сили, бо не пройшло 30 днів з моменту його проголошення.

Share.