22-річна біженка Софія Каркадим, яка розлучила британця з його родиною, збирається додому

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Охоронець медзакладу у Великій Британії Тоні Гарнетт, який прийнявши у своїй домівці 22-річну біженку Софію Каркадим, за 10 днів покинув свою дружину, з якою прожив 10 років і має двох дітей, покинув молоду українку. Українка, яка розлучила британця з його родиною, збирається повертатися в Україну.

Софія Каркадим дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому повідомила, що, можливо, повернеться додому, після того, як їхні стосунки з британцем Тоні Гарнеттом закінчилися найдраматичнішим чином. Софію заарештувала поліція після п’яної сварки, коли вона погрожувала Тоні ножем. Про це пише Daily Mail, передає VG Львів.

Софія Каркадим сказала, що зараз переживає дуже нелегкий час і досі любить Тоні. “Я сказала йому, що більше ніколи не питиму і що ми могли б жити щасливо разом, якби він просто дав мені ще один шанс. Але він відмовився і я не знаю, що робити далі”, — розповіла дівчина.

За її словами, їй, можливо, доведеться повернутись в Україну, про це її просить і її сім’я, але сама вона ще сумнівається.

Сам Тоні Гарнетт сказав Софії, що вони не мають жодних шансів на возз’єднання.

Нагадаємо, історія української біженки Софії Каркадим і британця Тоні Гарнетта розпочалася кілька місяців тому. Софія приїхала до Британії після початку війни з Росією. Її прийняли у родині Лорни та Тоні. Однак через деякий час Тоні покинув Лорну, з якою прожив понад 10 років, двох дітей, і почав стосунки із Софією.