П’ятниця, 17 Вересня

14-річна дівчинка з хворобою Кавасакі у Львові одужує і готується до виписки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

14-річну Софійку, яка на початку вересня потрапила в реанімаційне відділення Львівського ОХМАТДИТу з двобічною пневмонією та хворобою Кавасакі, вже готують до виписки. Про це Tvoemisto.tv повідомив заступник директора Львівської дитячої лікарні ОХМАТДИТ із хірургічної частини Богдан Мальований.

«Стан дівчинки нормалізувався, у неї спостерігається позитивна динаміка. З реанімації її вже перевели в педіатричне відділення», – каже Богдан Мальований.

Лікар також зазначив, що зaгроза її здоров’ю вже минула. Цілком ймовірно, що до кінця цього тижня Софійку випишуть з лікарні додому. Попри те деякий час дитина ще має бути під наглядом педіатра, судинного хірурга, кардіолога.

Нагадаємо, при поступленні в лікарню ПЛР-тест на коронавірусну інфекцію у Софійки був від’ємний, проте ІФА-тестування показало, що дівчинка перенесла коронавірусну інфекцію.

Потім у неї виявили ускладнення – рідкісний синдром Кавасакі. Дівчина потребувала дороговартісного лікування дороговартісним препаратом «Біовен». Менш, ніж за добу вдалось зібрати всю необхідну суму – 225 тисяч гривень.

«Люди, ви – неймовірні! Необхідну суму для Софійки, яка перебуває в реанімації Львівської дитячої лікарні ОХМАТДИТ зібрали менш, ніж за добу! Дякуємо усім, хто відгукнувся на вчорашній допис: робив перепости, переказував кошти, шукав ліки і допомагав з логістикою. Ліки вже в лікарні і їх почали вводити. У понеділок будемо мати результат і одразу повідомимо, як все пройшло», – повідомила тоді керівниця благодійного фонду «Крила надії» Наталія Ліпська.

Зазначимо, синдром Кавасакі або хвороба Кавасакі – гостре гарячкове захвoрювання дитячого віку, ймовірно іммуно-алергічного походження. Характеризується ураженням коронарних та інших судин з можливим утворенням анeвризм, тромбозів та розривів судинної стінки. Навіть при інтенсивному лікуванні можлива cмерть окремих хвoрих.

Share.