Субота, 25 Вересня

112 поліцейських інспекторів склали присягу у Львові

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Новобранці склали присягу на вірність українському народові вчора, 2 лютого.

Разом виголосили текст присяги загалом 112 патрульних інспекторів. Усі вони пройшли відповідний курс навчань і готові приступити до безпосереднього несення служби.

© loda.gov.ua

«Сьогоднішній день розділить ваше його на дві частини. Раніше ви відповідали за себе, за родину чи друзів. Від сьогодні ви відповідаєте за Українську державу. По тому, як ви будете діяти, як ви дотримуватиметесь самі законів України і вимагатимете цього ж від суспільства, судитимуть про саму Україну. Не підведіть! Заради того, щоб в Україні була створена патрульна поліція, ви отримали великі права і можливості, люди вийшли на Майдан, наші громадяни поклали своє життя. Хтось сьогодні на війні тримає оборону, тримає небо, щоб ми тут, у себе вдома, за тисячу кілометрів від лінії фронту, навели лад. Немає посад, немає особливих, немає обраних – є закон. Один для всіх. Не відступайте від цього правила. На ваших плечах велика надія людей про те, що наше життя буде насправді справедливим», – привітав з цією важливою подією нових поліцейських голова Львівської ОДА Олег Синютка.

В управлінні патрульної поліції Львівської області поінформували: «Після чотиримісячного навчання 112 патрульних поліцейських Львівської області виходять на службу. В конкурсному відборі прийняли участь 2156 осіб, що складає 5,6 кандидатів на одне місце. Позаду – теорія, тренування, практика, іспити, а попереду служба».

«Новобранці склали присягу на вірність українському народу. Серед новачків – 89 чоловіків, 23 жінки. 14 випускників є учасниками бойових дій. 102 – з вищою освітою. 11 – колишні працівники органів внутрішніх справ. Вже у суботу частина із них вийде на свою першу зміну. Вони патрулюватимуть вулиці нашого міста. Відтак, безпеку громадян Львівщини забезпечуватиме 782 патрульних поліцейських», – розповіли також на сторінці патрульної поліції Львівської області в інтернет-мережі «Facebook».

Відео з прямої трансляції! 112 новобранців у патрульній поліції Львівської області відсьогодні служитимуть на вірність українському народуПісля 4-місячного навчання 112 патрульних поліцейських Львівської області виходять на службу. В конкурсному відборі прийняло участь 2156 осіб, що складає 5,6 кандидатів на одне місце. Позаду теорія, тренування, практика, іспити, а попереду служба. Новобранці склали присягу на вірність українському народу. Серед новачків – 89 чоловіків, 23-жінки. 14 випускників є учасниками бойових дій. 102 – з вищою освітою. 11 – колишні працівники органів внутрішніх справ. Вже у суботу частина із них вийде на свою першу зміну. Вони патрулюватимуть вулиці нашого міста. Відтак, безпеку громадян Львівщини забезпечуватиме 782 патрульних поліцейських. Вітаємо колеги, у нашій дружній родині! #патрульнаполіція #Lvivpolice

Opublikowany przez Патрульна поліція Львівської області na 2 lutego 2018

Обряд благословення на вірну службу провів протосинкел у справах священства УГКЦ, парох храму Різдва Пресвятої Богородиці у Львові отець Орест Фредина.

Share.