Понеділок, 27 Червня

Їдемо в «Діснеївський» замок української кіностудії

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Дивовижної краси казковий замок сховався неподалік Києва на території найвідомішої і найбільшої кіностудії України  – Victoria Film Studios, на знімальних майданчиках якої знімали багато популярних серіалів та фільмів. Замок є головним входом до кіностудії.

На території кіностудії працює невеликий готель, а також кафе і ресторан – але їх можуть відвідати тільки співробітники студії, актори, режисери і так далі.

Victoria Film Studios. Фото: Yura Shevchenko

Екскурсії по студії, на жаль, не проводяться. Тому, якщо вам пощастило опинитися біля замку, огляньте його самостійно, а це справа цікава і захоплююча. Заходити всередину нього, як і на територію кіностудії, заборонено. Зможете лише оглянути його ззовні.

Замок зроблений зі справжнього каміння, металу та дерева. Зовні він нагадує казковий замок з заставки кінокомпанії Walt Disney, на мультфільмах і фільмах якої виросло та буде зростати не одне покоління.

Незважаючи на свій зовнішній вигляд, класичного замку принцеси, на ньому є багато цікавих елементів з не дитячих фільмів. Біля входу стоїть металева скульптура головного антагоніста культового фільму жахів «Чужий» і скульптура головного антагоніста культового бойовика «Хижак» з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі. Висота скульптур більше трьох метрів.

Фото: zeft.in.ua

На стіні стоїть Бетмен, а перед замком знаходиться Залізний трон з популярного серіалу «Гра престолів».

Замок вартий того щоб його побачити, нехай ви і не зможете зайти всередину або погуляти по студії. Це гарна та цікава споруда, яка стоїть за 1000 метрів від Житомирського шосе. Знаходячись поруч обов’язково завітайте до нього.

Адреса: Київська область, Києво-Святошинський район, с. Гурівщина. Знаходиться лише 1 км від траси Київ — Чоп.

Share.