Вівторок, 28 Листопада

“Я не хочу чути російської мови у своїй країні — Польщі”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

“Я ще не оголосив конкурсу на телепня року, а вже вигулькнула купа кандидатів. Це українці, які кидаються на мене у відповідь на мої дописи, в яких я бідкаюся на натовп російськомовних біженців на вулицях польських міст.

Ті українці повторюють московську пропаганду, що я ніби то сію розбрат між громадянами України.

Нешановні телепні, захисники русского язика в Польщі. Ви не лише п’ята колона путіна, ви ще додатково йолопи. Мені геть по цимбалах ваш розбрат з малоросами. Я пишу про все, що відбувається в Польщі і що я сприймаю як поляк.

Моя країна дозволила заїхати на свою територію двом мільйонам громадян України, серед яких 80% – російськомовні.

І вони тепер юрбляться на польських вулицях польських міст і своїм русским язиком гидять польське повітря і своєю російськомовною присутністю паскудять польський простір польських міст. Мої польські вуха в’януть від цього русского язика ваших людей.

Коли мої польські вуха чують цей язик, то мій польський мозок, під впливом багаторічного польського патріотичного польського виховання збільшує мій польський тиск.

Моє польське тіло проймає польський трепет, бо я, як поляк, починаю усвідомлювати, що українізація сусідньої країни не відбулася. Там, де ви були 30 років тому, там ви і опинилися нині. Я це констатую своїм польським мозком, коли на вулицях польських міст я чую російську мову з вуст дітей та підлітків з України. Росте чергове і чергове покоління граждан Украины, що втрачене повністю і для української мови, і для українства як такого.

Я на вас, російськомовних та захисниках русского язика в Польщі давно вже поставив хрест, вас для мене не існує.

І я це вам пишу своїми польськими пальцями, на своєму польському комп’ютері, що стоїть на польському бюрку в мому польському будинку біля польського міста Познань.

Якщо ви, захисники русского язика, з України і там живете, заберіть тих 1.5 мільйона російськомовних громадян України до себе. Прихистіть їх і пожалійте. Бо так вони тут з боку таких поляків як я страждали, бо я на них дивився скоса і робив їм зауваження, що не хочу чути у себе в Польщі мови путіна.

Заберіть їх, українці-телепні, захисники русского мира, до себе до Львова, Луцька, Івано-Франківська, Тернополя, Вінниці, Рівного, Хмельницького, Кропивницького, Ужгорода чи туди, де живете, або звідки ви родом.

Заберіть їх до себе. А в нас зникне питання російської мови на польських вулицях і ви вже не будете змушені на мене кидатися за те, що я не хочу чути російської мови в своїй країні – Польщі.

Второпали?”

Джерело