Середа, 29 Листопада

Вибираємо ПВХ вікна в спальню, дитячу кімнату, вітальню, кухню

Вибір пластикових вікон у Львові є дуже відповідальним завданням. Від правильності вибору залежить довговічність та забезпечення потреби у повсякденному комфорті. Велике значення має вибір склопакета, тому що він займає максимальну площу у всій конструкції.

Як вибирати склопакет

Цей процес здійснюється залежно від того, в якій кімнаті чи приміщенні буде встановлюватись вікно. Для дитячої кімнати або спальні оптимальним варіантом буде вікно з п’яти- або шестикамерного профілю, тому що він має хороші теплоізоляційні характеристики. Для лоджій, балконів, технічних приміщень, що не опалюються, цілком достатньо трикамерного профілю, особливо якщо немає бажання переплачувати.

Що стосується безпосередньо склопакета, він повинен мати дві камери і складатися з кварцового скла завтовшки від 4 до 6 мм. При покупці рекомендується перевірити їх чистоту. Особливо це стосується внутрішніх поверхонь. Надалі позбавитися цього дефекту буде неможливо. Також на ринку вікон існує можливість замінити кварцове скло на спеціальні:

  • протиударні, виготовлені за спеціальною технологією та мають на порядок більшу міцність;
  • армовані, оснащені спеціальною металевою сіткою;
  • енергозберігаючі, покриті спеціальним складом, що відображає інфрачервоне випромінювання всередину приміщення;
  • сонцезахисні, покриті спеціальним складом, що знижує негативний вплив сонячного випромінювання.

Як замовити гарні вікна недорого в Україні

Співробітники партнерів компанії VEKA готові запропонувати хороший варіант скління кожному клієнту з урахуванням побажань до ціни, якості, довговічності, енергоефективності. Партнери VEKA пропонує широкий асортимент моделей та конфігурацій, а також гарний вибір фурнітури.

Компанія була заснована в 1967 році, і за більш ніж піввікову історію створив собі репутацію надійного партнера, який організовує найкращі рішення щодо віконних технологій та енергоефективності. Вікна із профілю компанії VEKA виготовлені із застосуванням інноваційних технологій на сучасному обладнанні. Процес виробництва постійно вдосконалюється з урахуванням орієнтації енергоефективність.

Вікна можна замовити з 5-камерним профілем та 2-3-камерним склопакетом. Компетентні співробітники підкажуть які вікна краще взяти в плані практичності і які більше підійдуть.

Набагато практичніше і зручніше у використанні, довговічнішою буде конструкція з невеликими стулками, що відкриваються. Але що більше перегородок, то дорожче буде коштувати вироби. Найбільш бюджетні – глухі вікна.

Співробітники партнерів компанії зможуть підібрати оптимальне за ціною, якістю, практичністю рішення. Усі роботи здійснюються під ключ. Безперечно, VEKA – це найкраще рішення, коли потрібно замовити якісні вікна за доступною ціною в Україні!