Скільки власників дорогих iPhone користується громадським транспортом у Львові?

Чи користуються власники дорогих iPhone громадським транспортом і якщо так, то скільки людей з 1000 їздить на маршрутках з айфонами. Соціальне дослідження від ICOOLA.UA.

Який відсоток власників iPhone 11 Pro користується громадським транспортом у Львові?

Друзі, нещодавно компанія ICOOLA.UA вирішила провести експеримент та дізнатись, який процент власників смартфонів Apple, що відносяться до преміум-класу, користується громадським транспортом у Львові.

До преміум-класу ми віднесли категорію iPhone 11 та вище, тобто вся серія одинадцятих та дванадцятих айфонів. Експеримент тривав більш ніж місяць і у ньому взяло участь понад 1000 людей (самі того не знаючи). Звісно, дана статистика не є на 100% об’єктивною та залежить від конкретного міста та району. До прикладу в Києві, скоріш за все, цей процент був би значно вищим, проте таке соціальне дослідження проводилось у Львові, то ж маємо те, що маємо.

Отож, ми дали завдання кожному працівнику нашого сервісного центру Apple – ICOOLA.UA, котрі щодня їздять громадським транспортом, стати вкрай пильними та поспостерігати, чи є у маршрутках володарі дорогих iPhone. До прикладу, наш працівник побачив 10 власників iPhone і серед них не було жодного, хто б володів телефоном із преміум серії. В такому разі у спеціальну таблицю ми записували такі дані.

Отож, який відсоток людей, що користуються «елітними» смартфонами Apple, їздить автобусами/трамваями/тролейбусами?

Ми хочемо сказати, що результати цього дослідження здивували навіть працівників ICOOLA.UA, позаяк ми не могли повірити, що цей процент настільки малий. Ми не брали до уваги людей, вік яких не досягнув 18 років або ж не перевищив 50 (на око).

Який процент власників преміум iPhone з 1000 людей їздить громадським транспортом:

  • Виявилось всього 17 власників смартфонів 11 Pro/12 Pro;
  • На рахунок власників iPhone 11/iPhone 12, яких ми зустріли в громадському транспорті, то ця цифра дещо більша – 39 особи.

Насправді, вкрай малий процент, всього 5.6 % людей, що володіють дорогими телефонами, користується автобусами та трамваями, усі інші, скоріш за все – ходять пішки або ж їздять власним транспортом (Або ж ми були вкрай не уважні і їх пропустили).

Відзначимо, що сьогодні, до прикладу, покупка нового iPhone 12 Pro з найменшим обсягом пам’яті обійдеться звичайному громадянину на суму, яку достатньо для того, щоб купити:

  • 672 кг гречки;
  • 2239 хлібин;
  • 1158 літрів пального (А-95);
  • 480 поїздок на таксі Bolt;
  • 240 походів в кінотеатр.

То ж, якщо обирати між новим iPhone 12 Pro та смартфоном, що коштує 4, 5, 6 тисяч та має ідентичні функції, тобто вміє чудово фотографувати, швидко виконує будь-які дії і працює без підзарядки цілий день, вибір очевидний. Компанія ICOOLA.UA пропонує смартфони у відновленому варіанті за цінами, що доступні кожному. Обирай будь-яку модель за цим посиланням https://icoola.ua/apple-iphone та отримуй в подарунок захисне скло, а також безкоштовну гарантію на 1 рік.

І до речі, ми також ремонтуємо гаджети Apple, а за статистикою 86% дівчат не погодяться піти з вами на 2-ге побачення, якщо побачуть, що дисплей вашого iPhone розбитий.

Ну і, якщо Вам вже дуже сподобалось наше дослідження, то просимо підтримати цю статтю репостом у соц. мережах (Знизу є спеціальна кнопочка) і ми обіцяємо, що наступного разу наше опитування буде ще цікавішим.