Неділя, 26 Вересня

Від жахів до поезії. Найкращі книги 2017 року

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сервіс для книголюбів Goodreads опублікував рейтинг найкращих книг 2017 року, повідомляє NV.ua.

Портал Goodreads – це глобальна соціальна мережа для читачів, письменників, публіцистів і літературних критиків. На цьому сайті можна знайти бажану літературу, вести списки прочитаних і обов’язкових до прочитання книг, обмінюватися рекомендаціями і вести дискусії з іншими користувачами сервісу.

У грудні портал опублікував переможців щорічної премії Goodreads Choice Awards 2017 – найкращі книги 2017 року в різних категоріях і жанрах: історична література, наукова фантастика, гумористичні книги, хоррор і так далі. Рейтинг був складений на основі оцінок читачів.

Найкращі книги 2017 року виглядають так:

Художня література – Селесте Інг, Всюди маленькі вогні (Little Fires Everywhere)

Містика і трилери – Пола Хокінс, У воду (Into the Water)

Історична проза – Ліза Уінгейт, Перш, ніж ми стали твоїми (Before We Were Yours)

Фентезі – Джоан Роулінг, Фантастичні звірі і де їх шукати: Оригінальний сценарій (Fantastic Beasts and Where to Find Them: The Original Screenplay)

Роман – Колін Гувер, Без гідності (Without Merit)

Наукова фантастика – Енді Вейер, Артеміда (Artemis)

Хоррор – Стівен Кінг, Сплячі красуні (Sleeping Beauties)

Гумористична проза – Лорен Грем, Розповідаю так швидко, як можу: від дівчаток Гілмор до дівчаток Гілмор, і все, що в проміжку (Talking as Fast as I Can: From Gilmore Girls to Gilmore Girls, and Everything in Between)

Нон-фікшн (документальна література) – Ліллі Сінгх, Як бути босом: керівництво із завоювання життя (How to Be a Bawse: A Guide to Conquering Life)

Мемуари й автобіографії – Хілларі Клінтон, Що сталося (What Happened)

Історія і біографія – Кейт Мур, Радійські дівчата: темна історія видатних жінок Америки (The Radium Girls: The Dark Story of America’s Shining Women)

Наукова та технологічна література – Ніл Деграссі Тайсон, Астрофізика для тих, хто поспішає (Astrophysics for People in a Hurry)

Кулінарні книги, література про харчування – Рі Драммонд, The Pioneer Woman Cooks: Come and Get It! Simple, Scrumptious Recipes for Crazy Busy Lives

Графічні новели і комікси – Сара Андерсен, Big Mushy Happy Lump

Поезія – Рупі Каур, Сонце і її квіти (The Sun and Her Flowers)

Книжка з картинками – Ракель Паласіо, Всі ми чудо (We’re All Wonders)

Share.