Унікальне гліцеринове озеро в Україні з цілющою шовковою водою, аналогів якому немає

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Унікальне озеро розташоване в Рівненській області. Унікальність озера в тому, що воно живиться джерелами глибоководних карстових порід.

Біле озеро, дійсно – озеро молодості, без жодних жартів. Про воду можна складати вірші і співати оди. Озеро карстового походження з підвищеним вмістом гліцерину, що в перекладі на “людську мову” означає: дно піщане біле, водa м’яка і корисна.

Слід зазначити, що Біле озеро має карстове походження, живиться виключно підземними водами. Загальна площа займає 453 га, довжина досягає 3 км, ширина також має майже 3 км, максимальна глибина 34 метрів. Береги досить низькі, що дозволяють затишно розташується на піщаному пляжі і поніжитися на сонці. Хочеться відзначити, що озеро в зимовий період не замерзає – його температурний режим балансує на 8-9 градусах тепла.

Стоїш по шию у воді і бачиш свій педикюр. Для волосся справжній рай, як в рекламі шампуню, тільки шампунь не потрібен.

Регулярні лабораторні дослідження показують, що в воді немає шкідливих бактерій. А вміст гліцерину рекордний для українських озер більше 6 міліграмів на літр.

Відпочинок на Білому озері для тих, хто любить гарні пейзажі, тишу і просто природу та все, що вона може запропонувати. Там немає якихось цікавих екскурсій та екстремальних розваг. Але на турбазібазі можна взяти катамаран або човен, пограти в волейбол, баскетбол, футбол (для цього є спеціально облаштовані місця).

Я ж займалася збиранням ягід, грибів і лікарських трав, прогулянки довкола озера (можна знайти чудові пейзажі для фото), ранкові пробіжки, а також катання на човні. Для тих, хто любить рибалити – справжній рай. В озері ловиться різна риба: карасі, делікатесний вугор, щуки, окуні, а також раки. Все це зробить ваші канікули незабутніми. До бонусів можна сміливо зарахувати “нерозкрученість” місця, тобто невелику кількість інших туристів, проте все ж краще приїздити в будні дні.

Навколо озера тисячі людей. Більшість проживають у наметах. Сім`ї облаштовують цілі поселення, гуртом готуюють їсти, проводять вечірні гуляння.

Найбільше гліцеринове озеро подобається діткам. Тут мілко метрів 15 від берега, вода прогрівається. Мою красуню витягнути з води було важко.