«У позаробочий час – волонтер». Історія керівника магазину «Сім23», який вдало поєднує кар’єру та особисте життя

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні будь-яка людина хоче знайти роботу, яка б приносила не лише хороший матеріальний достаток, але й задоволення та сприяла реалізації потенціалу. Усі ці компоненти разом вдалось об’єднати мережі зручних маркетів «Сім23», яка надає можливість кожному працівнику не лише отримати досвід і безкоштовне навчання, але й досягти дійсно професійних вершин.

Нині візитівкою магазинів для відвідувачів є енергійні, перспективні, молоді та харизматичні робітники. Про одного з них і піде мова. 33-річний Олександр Гайналь – керуючий магазину «Сім23» на вул. Академіка Сахарова, 50 у Львові. На цій посаді перебуває уже майже три роки.

У свій позаробочий час Олександр насамперед є люблячим татусем. Він чимало часу присвячує своїй маленькій донечці, яка вже у наступному році піде до першого класу. Тому зараз чоловік докладає максимум зусиль, аби її дитинство було яскравим і продуктивним. Крім цього, Олександр займається і волонтерською діяльністю: він допомагає збирати харчі та речі для захисників, які боронять нашу країну на Сході України. До цієї справи залучає і свій колектив.

«Моє хобі – кулінарія. Був період, коли готував їжу для захисників, які лежали у Львівському військовому госпіталі. Зараз до волонтерства також залучаю працівників нашого магазину. Час від часу я показую їм, як працює «Львівська волонтерська кухня». Ходимо туди та намагаємося разом робити хороші справи», – розповідає Олександр Гайналь.

Чоловік зізнається, що коли йому запропонували керувати одним з магазинів у Львові, він, не задумуючись, погодився. Зараз під його керівництвом перебуває 5 працівників: усі вони – студенти. Олександр каже, що за час роботи у маркеті здобув хороший досвід, хоча й раніше не мало працював у інших торгових магазинах. Тепер отримані знання передає молоді. «Я впевнений, що саме для молодих людей робота у наших маркетах – це класний старт для професійної кар’єри. Тут за досить короткий час можна «вирости» від касира до керуючого магазином», – каже він.

За його словами, не забувають у «Сім23» і гуртувати колектив, тому час від часу влаштовують поїздки, в яких круто проводять час та навіть знаходять справжніх друзів.

«Я розумію, що важливою складовою у роботі є дружній колектив. Мої підлеглі – молодь, тому намагаюсь забезпечити працю так, щоб вони не лише банально виконували певні функції, а й щоб робочий процес був цікавим», – каже чоловік.

Роботу у магазині Олександр описує так: затишок, комфорт та приємне спілкування. Він переконує, що працюючи в команді «Сім23» – ти стаєш частинкою великої родини.

«Кожен студент, який до нас приходить та має правильну мотивацію і бажання, може досягнути хороших результатів у кар’єрі. І за півроку, рік є шанс отримати посаду керуючого магазину. Захочете  вчитися – приходьте і вчіться. Підібрати графік роботи у нас буде зовсім не проблемою, бо ми розуміємо, що для студентів важлива та необхідна вища освіта», – підсумовує Олександр Гайналь.

Детальніше ознайомитися із вакансіями мережі магазинів «Сім23» можна тут. Більше інформації про магазини «Сім23» тут: sim23.ua.