У мережі з’явився офіційний трейлер історичного бойовика «Король Данило»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У мережі з’явився офіційний трейлер історичного бойовика «Король Данило» львівського режисера Тараса Химича. Ролик у неділю, 9 вересня, опублікували на офіційній Facebook-сторінці фільму, пише Zaxid.net.

Головним героєм історичного бойовика є король Данило Галицький, який у XIII столітті керував Галицько-Волинським князівством. Саме Данило Галицький заснував Львів та назвав його на честь свого сина Лева.

Прем’єра фільму відбудеться 22 листопада. Як повідомила ZAXID.NET продюсерка фільму Олеся Галканова-Лань, зйомки уже практично завершені. «Ми уже монтуємо відзняті сцени і залишилось ще буквально кілька знімальних днів», – сказала вона.

«Король Данило» знятий практично без державного фінансування, а в основному за кошти меценатів. Як повідомляли раніше, зібрали близько 4 млн грн. Однак, за словами Олесі Галканової-Лань, повний кошторис фільму оголосять пізніше.

Спочатку виконавцем головної ролі був тернополянин Олександр Алексєєв. Однак у грудні 2017 року його замінили на актора із Запоріжжя Сергія Ярмошенка. Він працював у кінному театрі на острові Хортиця, тож самостійно виконує бойові трюки.

Атмосферу XIII сторіччя, коли жив Данило Галицький, відтворили у П’ятничанах на Львівщині. Для цього, як повідомляв ZAXID.NET, там збудували середньовічне містечко.

Частину сцен знімали також у середмісті Львова, зокрема у Бернардинському дворику.

Нагадаємо, ідея стрічки – показати короля Данила як людину, вказати його роль в історії та загалом розповісти про образ героя. Виконавцем головної ролі є актор Олександр Алєксєєв. Загалом головних дійових осіб фільму є 37.

Стрічка стане першим історичним бойовиком українського виробництва та, за задумом творців, кінороботою, що приверне погляд глядача до легендарної історії.

«Він не такий, як ви думаєте. Забудьте усе, що ви чули до цього. Відкинувши усі стереотипи звільніть розум, щоб історія життя короля стала оповіддю про людину, її характер, її рішення, її вчинки, її відповідальність та непередбачуваність. Він – інший, завдяки чому перевертає світ з ніг на голову. Ніякого сивочолого діда…» – так описують головного героя – Данила Галицького, творці фільму.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР