У мережі з’явився трейлер фільму “Віддана” за романом української письменниці

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У мережі опублікували офіційний трейлер української романтично-фантазійної стрічки “Віддана”, яка знята за мотивами роману відомої письменниці Софії Андрухович “Фелікс Австрія”.

Авторами сценарію картини виступила Аліна Семерякова в колаборації з авторкою твору Софією Андрухович. Режисерка стрічки – 27-річна Христина Сиволап.

Кіно зняла компанія FILM.UA. Прем’єра “Відданої” відбудеться вже 16 січня 2020 року.

Про що кіно?

Події відбуваються на межі XIX–XX століть у Станіславові: красиві образи, особливі страви та безкінечні шпацери… Любов та ревнощі, подвійні смисли і таємниці, десь реальність, а десь вигадка. Історія двох жінок, які разом росли й виховувались. Хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня?

Зіркові актори

Серед акторів – як і легенди, так і ті, для кого це перша робота. Головні ролі виконають Маріанна Янушевич, Алеся Романова та Роман Луцький. У кадрі також з’являться Ада Роговцева, Наталя Васько, Ірма Вітовська та Марина Кошкіна.

“Народна артистка України й прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар здивує нас виконанням складного каскадерського номера. До чоловічого акторського складу увійшли Олександр Кобзар, Сергій Волосовець, Євген Янович, Важа Годердзішвілі, Себастьян Цибульський та Ясін Фараджаллах”, – додають у FILM.UA.

Прем’єра фільму відбудеться 16 січня 2020 року.

Хто така Софія Андрухович?

Софія Андрухович – письменниця, перекладачка та публіцистка. Народилася 1982 року в Івано-Франківську в родині письменника Юрія Андруховича. Закінчила Львівський національний університет за спеціальністю «українська філологія».

Авторка прозових книжок «Літо Мілени» (2002), «Старі люди» (2003), «Жінки їхніх чоловіків» (2005), «Сьомга» (2007) та численних публікацій у пресі. У 2014 році випустила роман «Фелікс Австрія», що того ж року отримав відзнаку «Книга року BBC». У 2015 році стала лауреаткою премії імені Джозефа Конрада. У 2016 році Софія Андрухович спільно з Мар’яною Прохасько написали дитячу книку-картинку «Сузір’я Курки». Того ж року книжка увійшла до престижного каталогу в галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури «Білі круки» («WhiteRavens 2017»).