У мережі з’явився офіційний тизер серіалу “Плеяда” про українських класиків

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У мережу виклали тизер нового українського серіалу “Плеяда”. За сюжетом стрічка розповідає про українських письменників і представників інтелігенції, а також першу культурну революцію в нашій державі.

Робота над драматичним серіалом “Плеяда” стартувала ще у 2017 році. Картина покаже нам події кінця 19 століття. Зокрема, мовиться про першу культурну революцію в Україні.

Тепер же користувачі мережі мають змогу насолодитися першим тизером “Плеяди”, який показує гостроту подій. За сюжетом серіалу, у київському будинку на Рейтарській, у якому жив композитор Микола Лисенко, зібралася вся українська інтелігенція: Михайло Драгоманов, Олена Пчілка, Леся Українка, Іван Франко, Михайло Старицький, а також Ольга Кобилянська.

“Вони таємно творять державу. Історичне припущення на основі реальних подій”, – сказано наприкінці тизера.

“Іван Франко, Леся Українка, Михайло Коцюбинський, Василь Стефаник, Ольга Кобилянська зробили українську мову сучасною і модною, літературу — потужною, якісною і високопрофесійною, Микола Лисенко і Михайло Старицький винесли її на сцену — і всі вони разом довели, що українська мова має право на існування в культурному, інтелігентському середовищі, що література українська може бути не менш захопливою і впливовою, ніж європейська, і що українці є самостійною, освіченою і талановитою нацією, що не хоче розчинитися в імперіях. І це була Перша Культурна Революція в Україні”, – йдеться у повідомленні.

Зауважимо, що у серіалі зіграли популярні, а також нові українські актори. Зокрема, Станіслав Боклан виконав роль Миколи Лисенка, Дмитро Суржиков перевтілився у Коцюбинського, Остап Ступка – у Драгоманова, а Марина Кошкіна (зірка стрічки “Захар Беркут) стала Лесею Українкою.

Режисером серіалу “Плеяда” став Тарас Дронь. Реалізують проєкт за підтримки Українського культурного фонду.

Share.