У Львові створили віртуальний тур безлюдними вулицями міста

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Під час карантину у місті створили проєкт “Тиша у Львові”. Всі охочі мають можливість побачити Львів у форматі 360-градусної панорами. Місто знімали кілька днів підряд о 5 годині ранку.

Організатори проєкту кажуть, що зазнимкували (сфотографували) Львів без людей, адже таке можна побачити тільки під час карантину.

“У ньому, навіть зазвичай рясно усіяні туристами місця, зовсім порожні: немає черги охочих піднятись на вежу Ратуші, галасливого натовпу на площі Ринок, охочих помилуватися Домініканським собором, іноземних туристів та львів’ян, які вранці біжать кудись у справах. Все завмерло, як зачакловане”,- розповіла контент-менеджерка проєкту Юлія Кириченко.

“Ми вночі та зі самого ранку фотографували для максимально гарних кольорів. Складнощі полягали у тому, що потрібно було «виловити» сонячну погоду на світанку. Так, щоб відзняти світанки, нам доводилось вставати о 4 ранку. Не раз ми приїжджали, а хмари затягували обрій і ми їхали з пустими флешками на дронах: прогноз погоди не завжди був точним”, – розповів директор компанії Андрій Гривняк.

Створений 3D-тур також слугуватиме платформою для майбутніх імерсивних продуктів з музеями, театрами, галереями та іншими туристично привабливими місцями. Команда «SKEIRON» планує також запровадити інший новий функціонал з VR-екскурсіями.

Панорамний тур розробили у межах міського конкурсу креативних проєктів “Фокус на культуру”. Побачити його можна на сайті Центру туристичної інформації Львова.

Share.