У Львівській хореографічній школі працює викладачка, якій 72 роки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Алла Сердцева понад 40 років викладає дітям класичний танець, розповідає Tvoemisto.tv.

У Львівській хореографічній школі працює викладачка, якій 72 роки. Балерина Алла Сердцева кожного дня працює з 9:00 до 18:00, включно з вихідними. Крім танцю, вона вчить дітей лідерським якостям та любити Україну.

Зараз Алла Сердцева готує з дітьми різні танці на міжнародний фестивалі проти фашизму в місті Аґрідженто (Італія). Балерина зі своїм ровесником і нинішнім директором хореографічної школи Володимиром Саболтою в Італії станцюють гопак. Більше про неї дивіться у відеоісторії Tvoemisto.tv.

72-річна львівська балерина навчає дітей у Львівській хореографічній школі

72-річна балерина Алла Сердцева викладає у Львівській хореографічній школі. Сотню дітей вона навчає класичному танцю, лідерству та любові до України 😊

Gepostet von Твоє Місто am Montag, 29. Oktober 2018

Як пише “Високий замок”, Алла Сердцева народилася 16 січня 1946 р. у Санкт-Петербурзі. До Львова разом із сім’єю переїхала, коли мала рік. Навчалася у Київському інституті культури ім. Корнійчука (режисерський факультет), а також у Санкт-Петербурзькій академії мистецтв ім. Репіна (факультет історії та теорії образотворчого мистецтва). Методист-викладач у Львівській державній хореографічній школі.

Свої сили поновлює за рахунок хорошого сну.

“У мене дуже жорсткий графік. О пів  на десяту вечора лягаю спати. Встаю о шостій ранку. Харчування теж важливе. Жінка, до прикладу, має щодня з’їдати не менш ніж 300-400 грамів домашнього сиру з бананом. Це кальцій і калій, які необхідні нашому організму. Їм два рази на день. Зранку — сир, ввечері — борщ (або суп). Чудово почуваюся!”

Share.