Понеділок, 27 Вересня

Три Telegram-боти, які допомагають знаходити дешеві квитки: авіа, автобус, залізниця

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Не так давно український розробник створив бота, який допомагає знаходити квитки на автобуси Україною та в Європу. Пропонуємо ознайомитись ще із двома популярними Telegram-ботами, які шукають квитки на потяг та літак.

AirTrack – Telegram-бот, що шукає авіаквитки

Щоб відстежити ціну на квитки на конкретний напрямок, вам потрібно вказати дату і місце вильоту. AirTrack дасть вам варіанти, доступні на певний день, і запропонує моніторити вартість квитків. Після цього бот відправлятиме вам повідомлення про зміну в цінах.

RailwayBot – Telegram-бот, що шукає квитки на поїзд

Бот створений вже давно і постійно вдосконалює свій сервіс. Тут ви можете легко як знаходити квитки на поїзд, так і купувати їх (щоправда, через ПриватБанк це трохи дорожче, тому ми користуємося цим ботом лише для відслідкування місць, а самі квитки купуємо на сайті Укрзалізниці). Також можна створити моніторинг і отримувати сповіщення, як тільки квиток з’являється. Зручно на свята. Діє на напрямки Україною та на деякі маршрути за кордон (Перемишль, Хелм…).

BussyBot – Telegram-бот, що шукає квитки на автобус

Свіжий бот, що шукає квитки на автобус. Все стандартно, вводимо місто виїзду та приїзду, а також дату. Якщо ціна прийнятна, квиток можна тут же і придбати. Система вас переспрямує на сайт infobus, де ви зможете обрати кількість квитків та ввести інші деталі. Мінус – при пошуку не вказується перевізник.

Джерело: 1001idea.info

Share.