ТОП-10 веломаршрутів зі Львова по Львівщині

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Якщо ви завжди мріяли вирватись на велосипеді кудись за межі міста, але не знали куди і як, тоді вам сюди. Найдоступніші та найцікавіші маршрути, які теоретично можете подолати за один день в залежності від вашої фізичної підготовки. Львівський громадський активіст Антон Шишкін спільно із Службою автомобільних доріг у Львівській області склали наступний список веломаршрутів на Львівщині:

1. Найпростіший маршрут, доступний навіть на орендованому велосипеді – це Брюховичі.

Велодоріжка до Брюховичів

2. Якщо у Вас є свій велосипед і він не міського типу, можете спробувати свої сили поїхати одразу до Ясниського кар’єру.

Ясницький кар’єр

3. Районні центри Львівської області є теж дуже цікавими і першим за доступністю можна вважати Городок. Майже без рельєфу, багато ділянок із широким узбіччям та неймовірна краса лісу навколо.

Місто Городок

4. Усі, напевно, чули жарт про те, що найбільшим населеним пунктом Пустомитівського району є Львів. Отож, варто відвідати цей районний центр. Приблизно година крутіння педалями і ви на місці.5. Замок у Старому Селі є однією із найбільш доступних локацій за межами міста. Щоправда, вас чекає трішки підйомів та спусків. Проте, масштаби замку та враження від нього компенсують усі затрачені зусилля. Дорожнє покриття у цьому напрямку у дуже доброму стані.

Старий Замок, Львівщина

6. Івано-Франкове. Тут вас чекає чудовий парк Розточчя. Місце вражаючої краси та натхнення. Маршрут простий: їдете як на Ясниський кар’єр через Брюховичі, далі до Лозино і там вже поруч. Дорога буде трохи довшою, ніж по трасі, проте значно безпечнішою.

Розточчя

7. Ще однією перлиною Львівщини є Жовква, що розташована досить вигідно і ви зможете зупинитись тут на декілька годин. Можна їхати по прямій трасою, дорога чудова, але буде трохи пагорбів. Поки Ви сповнені сил це не так страшно, однак, дорога назад може вас виснажити. Тому добре відпочиньте у Жовкві. Можна піддатись спокусі і поїхати через Крехів, досвідченим роверистам так і рекомендую. Чудова природа, перші 30 км дорожнє покриття у відмінному стані. Далі трохи ями. Якщо оберете цей же маршрут назад, то будьте також готові підкорити два досить крутих підйоми.

Жовква

8. Маршрут об’єднюючий багато попередніх місць “підковою” можна назвати “тренування до Львівської сотки” – Городок – Цунів – Страдч – Івано-Франкове – Лозино – Бірки – Брюховичі – Львів. Протяжність трошки більше 70 км.9. Свірзький замок. Можна їхати через Старе Село – Бібрка – Стрілки. Кажу одразу, як доїдете треба буде відпочивати. Беріть з собою їжу. Дуже багато підйомів. Якщо шукаєте пригод – це саме той маршрут. Як приїдете додому будете відчувати себе, ніби проїхали етап Тур де Франс. Дорога, в цілому чудова, але на підйомах/спусках після Стрілок будьте обережні, є напливи, не всі горбики добре видно.

10. Ну, і куди ж без одного з найвідоміших маршрутів Львівщини – «Львівська сотка» (Львів – Пустомити – Комарно – Городок – Івано-Франкове – Брюховичі). Дуже гарно підходить на «Тур вихідного дня». Якість дороги – 9 з 10. Учасники проїжджали цю гонку і на тандемах, і на NextBike, навіть на роликах. Головне, їдьте у своєму темпі. Хороший вибір, якщо вам хочеться екстриму та випробувати себе.

Share.