Вівторок, 9 Серпня

Ролик про ЗСУ увійшов в ТОП-7 найкращих в світі

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Відеоролик про службу в Збройних силах України увійшов до рейтингу кращих в світі, посівши друге місце.

Про це повідомляє видання Business Insider, яке склало список кращих військових вербувальних відео з усього світу, передає 5 канал.

Короткі ролики про службу в армії країни створюють у всьому світі спеціально, щоб привернути людей, які готові присвятити життя службі в збройних силах і захищати свою країну.

Видання Business Insider створило топ відеороликів, які зняли в різних країнах. Всього до рейтингу увійшли 7 кращих відео, а український ролик посів друге місце серед них. В українському відео показана історія піхотинця через образ звичайної лопати.

На першому місце опинилися Збройні сили Швеції через гумористичне спрямування. Як зазначили у виданні, тільки тому Україна опинилася на другому місці. Третя сходинка дісталася Нідерландам. Далі за списком: Російські парашутисти ВДВ, Ірландські сили оборони, Королівські морські піхотинці Сполученого Королівства. Останнє сьоме місце дісталося Збройним силам Республіки Корея.

Щодо першої сходинки списку найкращих військових вербувальних відео, то на ній опинився ролик збройних сил Швеції. Відео визнали найкращим за вміст гумору. А ось і сам відеоролик до вашої уваги:

Share.