Родини загиблих військових можуть безкоштовно відпочити у комплексі поблизу Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У відпочинковому комплексі зможуть безплатно відпочити сім’ї загиблих військових, зниклих безвісти та тих, що перебувають у полоні чи повернулись з нього

На Львівщині стартував проєкт “Відпочинок родин Героїв” для сімей військовослужбовців, чиї близькі загинули, зникли безвісти, перебувають у полоні чи повернулися з нього. Кожна така родина матиме змогу безплатно відновити сили у відпочинковому комплексі, повідомили у п’ятницю, 14 червня, у Держприкордонслужбі, пише Lviv.media.

Як йдеться в повідомленні, кількість місць для безплатного відпочинку в заміському комплексі поблизу Львова у селі Майдан для сімей військових обмежена — всього 100 родин до кінця року. Наразі на відпочинок вже приїхали дві сім’ї прикордонників: Юлія разом із 3-річною дочкою, яка втратила батька на війні, та Сергій, який обороняв Маріуполь та був у російському полоні 10 місяців, разом із родиною.

Аби потрапити на відпочинок в Карпати слід заповнити форму. Проєкт організовують спільно Львівська ОВА, Міжнародний штаб допомоги українцям, відпочинковий комплекс Time ForRest та Карпатський прикордонний загін.