«Рагульство балконів і сірість кондиціонерів» – віцепрем‘єр-міністр Кулеба про “символ” України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Віцепрем‘єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеба негативнo висловився щодо масово заскленних балконів і кондиціонерів на фасадах українських будинків. Він вважає це “рагульством” та “несмаком”.

І перше, що він зробив у придбаній квартирі – попросив прораба демонтувати скло. Допис про своє ставлення до засклених балконів Кулеба написав у соцмережі.

“Колись ми купили квартиру і почали там ремонт. Прораб був спантеличений, коли ми попросили його розстеклити успадкований нами балкон. Натякав нам, що це непрактично і нам треба не гарачкувати, а двічі подумати. Зрештою, балкон розстеклили, але будівельники так і не зрозуміли навіщо.

Минулого року я давав інтерв’ю і мене запитали, що мене найбільше дратує в Києві після повернення із Страсбурга. Застеклені без поваги до фасадів та людей балкони і блоки кондиціонерів на фасадах. Вони скалічили обличчя міста – відповів я.

Коли Zhenya Kuleba (ред. – його жінка) запропонувала мені на вибір футболку проекту #кимяє організації Місто-сад, я одразу обрав цю.

Рагульство балконів і сірість кондиціонерів – ознака будь-якого куточка України. Це один з найбільш впізнаваних символів країни. Це якийсь загальнонаціональний несмак. На жаль. Але така реальність, до якої ми звикли. А звикати не можна. Можна з цього сміятися, журитися, рефлексувати чому ми такі, але не звикати.”

Джерело: Україна неймовірна