Пізнаємо світ: україномовні ютуб-канали для дітей, батьків і педагогів

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Отримати потрібні знання стало легше та зручніше, достатньо лише зайти в інтернет. Проте з іншого боку – від інформаційного різноманіття інколи можна розгубитися. Пропонуємо вам добірку розвивальних україномовних каналів для дітей та дорослих. Переконані, кожен знайде для себе багато цікавого.

Освіта дитини XXI століття MagneticOne Org

Як зазначає керівник проекту Зоряна Галюк, метою його створення було наповнення бази україномовними піснями, казками, віршами та іншим розвивальним матеріалом для дітей. Усі матеріали поділені за віковими категоріями, всього їх 10: від 8 місяців до 16 років, та спрямовані на виховання, навчання та розвитку дітей та підлітків. Окрім того, створені канали іноземними мовами: англійською та німецькою.

Віртуальна школа

Проект «Віртуальна школа», який спрямований на створення навчальних відеоуроків українською мовою для школярів. Проект корисний як дітям і батькам, так і вчителям. Педагоги можуть використовувати короткі відеоуроки як додатковий матеріал при поясненні теми на уроці, а також, заохотити учнів переглядати відео вдома для кращого засвоєння матеріалу. Усі відеоуроки тривають не більше 5 – 8 хвилин. В них коротко розкрито певну тему з основних дисциплін шкільної програми.

З любов’ю до дітей
На цьому каналі ви знайдете веселі дитячі пісні, цікаві абетки, розвивальні відео та мультфільми, фізкультхвилинки українською мовою. Ваша дитина дізнається, як говорять домашні тварини, що вони їдять, вивчить кольори, зможе навчитися рахувати, читати по складах та багато іншого.

Цікава наука

Переклад і озвучення науково-популярних та освітніх відео на різні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики. Метою каналу є покращення ситуації із науковою грамотністю серед глядачів, які бажають отримувати інформацію українською мовою.

Mova
«Мова – ДНК нації» – освітній проект для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української мови. Це зовсім новий канал на Ютубі, але вже користується популярністю. На каналі почали виходити мультсеріали “Лепетуни”. Це коротенькі історії про головного персонажа проекту – Лепетуна та його родину, за допомогою яких діти вивчатимуть назви побутових речей, тварин, квітів тощо, а також навчатимуться правильно говорити українською в різних ситуаціях.

Наука та Всесвіт

Переклади та озвучення українською мовою відеороликів наукової тематики про сучасні дослідження Всесвіту, природи, людини. Багато людей навіть не уявляють, що таке сучасна наука і над чим зараз працюють вчені у світі. Канал для тих, хто цікавиться сучасністю та бажає знати, яким буде наше майбутнє.

EdEra

Educational Era – проект, який займається розробкою освітнього онлайн-контенту та рішень для платформ онлайн-навчання. На сайті ed-era.com ви можете обрати онлайн-курс чи цикл інтерактивних конспектів абсолютно безкоштовно.

Аудіокнига.UA
Аудіокнига.UA – інтернет-об’єднання та інформаційний ресурс поціновувачів аудіокниг та українського контенту. Матеріали каналу поділені на такі розділи: освітній простір, збірки творів, окремі видання, тематичні збірки, українська література ХХ століття, Класика української літератури. Живі голоси та ін.

Share.