П’ятниця, 19 Липня

Пeрeмoжниця «Гoлoсy крaїни» Oксaнa Myхa прeзeнтyвaлa мiстичний клiп

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Переможниця телепроекту «Голос країни» Оксана Муха представляє новий сингл «Не забувай мене».

Цією піснею та кліпом співачка розпочинає новий етап у своїй творчості: новий стиль музики, нове звучання, нові несподівані образи. У перші дні зими-2020 – всеукраїнська прем’єра «Не забувай мене» на радіостанціях і телеканалах.

Магія, містика, загадка, марево: у відеопрем’єрі «Не забувай мене» Оксана Муха в ролі недосяжної, омріяної музи, яку шукає художник. Роль митця у кліпі зіграв знаний український живописець Ніко Струс (Niko Strus), який творить в унікальній техніці – спецфарбами на шкірі. За сюжетом відео, художник ледь не божеволіє в пошуках образу жінки, яка мимоволі явилася йому. Головна інтрига – чи вдасться творцеві домалювати портрет таємничої незнайомки?

Відчуття, що ти здатна когось надихнути настільки, що людина готова гори перевернути, півсвіту пройти, подолати усілякі труднощі, врешті стати кращою, – неймовірне, – розповідає Оксана Муха. – Як творча людина я добре знаю, що таке натхнення. Як і те, що з тобою відбувається, коли його немає… Кліп «Не забувай мене» – історія про мрію, яка здійснюється. Про те велике почуття, яке вказує шлях, яке веде.

Режисером та оператором відео виступив відомий кліпмейкер Влад Разіховський. Зйомки кліпу відбувалися в осінніх Карпатах – біля загадкових скель «Красний камінь», що у селищі Верхнє Синьовидне на Львівщині, а також на химерній споруді – недобудованій ще за радянських часів ГЕС на річці Стрий. На дві доби знімальна група перемістилася в унікальні гірські локації. Самі ж зйомки видалися напрочуд екстремальними.

У відео «Не забувай мене» Оксана Муха змінила вісім несподіваних, яскравих образів, більшість з яких – з нової колекції одягу бренду B.O.LDYREVA. Сама ж дизайнер та стиліст Олена Болдирєва долучилася до проекту і як автор візуальної концепції кліпу.

Прем’єра від Оксани Мухи «Не забувай мене» – таємнича, магічна та стильна колаборація різних видів мистецтва: музики, живопису, моди та кінематографу.

Автор музики пісні «Не забувай мене» – Сергій Соловій, автор слів – Микола Бровченко, саундпродюсер – Віталій Кухарський.