Середа, 29 Листопада

Опалення приватного будинку

Життя у приватному будинку — мрія багатьох львів’ян і жителів інших міст України. Людям подобається мати просторе житло, та ще й за умови, що сусіди живуть далеко, а чимала прибудинкова територія належить лише їм. На ділянці можна посадити сад, розбити клумби, облаштувати зону барбекю і навіть побудувати власний басейн, щоб насолоджуватися відпочинком на свіжому повітрі.

У холодну пору року забезпечити комфортні умови проживання в помешканні дасть можливість ефективне опалення будинку у Львові. У приватній будівлі, на відміну від багатоквартирного комплексу, можна спроєктувати систему опалення, що працює на обраному виді палива. Щоб підібрати найкращий для себе проєкт, потрібно ознайомитися з усіма можливими варіантами.

Де краще замовляти систему опалення приватного будинку?

Щоб система опалення приватного будинку була ефективною, необхідно грамотно її спроєктувати, а потім правильно змонтувати. Виконати якісно обидва етапи можуть лише досвідчені фахівці, які знайомі з усіма професійними тонкощами. Оптимальне рішення — замовити систему опалення під ключ.

Компанія Тепло Вам приймає такі замовлення. Вона вже понад 10 років займається проєктуванням і монтажем систем опалення приватних будинків, у яких джерелом тепла можуть бути як твердопаливні, рідкопаливні, газові та електричні котли, так і теплові наноси й сонячні системи. Компанія має бездоганну репутацію. Вона не лише виконує комплексні роботи, які дають можливість реалізувати систему опалення під ключ, а й надає послугу подальшого сервісного обслуговування.

Переваги та недоліки різних джерел тепла для систем опалення

Системи опалення приватних будинків мають три основні компоненти: джерело тепла, опалювальні прилади (радіатори, конвектори) і комунікації (трубопровід). Джерело тепла — це пристрій, який генерує теплову енергію. Традиційними джерелами тепла є котли, а сучасними, що використовують альтернативні джерела енергії, — теплові насоси та сонячні системи.

Котли поділяються на кілька видів залежно від того, яке використовується паливо:

  • Газові. Паливом є природний газ, який згоряє повністю і має невеликий викид продуктів згоряння. У котлів автоматизована подача газу й високий ККД.
  • Рідкопаливні. Паливом є солярка і зріджений газ. У рідкопаливних котлів такі самі характеристики, як у газових, але істотно вища вартість.
  • Твердопаливні. Паливо може бути різним (дрова, вугілля), але завжди виділяється велика кількість продуктів згоряння. У котлів низький ККД і відсутня автоматизована подача палива.
  • Електричні. Паливом є електроенергія, і тому робота котла повністю залежить від роботи електромережі. У таких котлів найвищий ККД. Суттєва перевага — відсутність викидів шкідливих речовин.

Теплові насоси для обігріву будинків використовують низькотемпературну енергію землі, повітря чи води. Щоб система опалення працювала, теплонасосу потрібно лише 25% енергії отримувати з електромережі для забезпечення роботи компресора та циркуляційного насоса. Решту енергії (75%) тепловий насос отримує із зовнішнього середовища. Сонячні системи накопичують сонячну енергію, а тепло, яке вона віддає, використовують для обігріву будинку.