Понеділок, 20 Вересня

Оксана Муха презентувала нову колядку

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Переможниця проєкту «Голос країни» збирається у січні в тур містами України «Тиха Ніч», пише Tvoemisto.tv.

Напередодні Різдвяних свят співачка Оксана Муха записала і презентує нову колядку – «В глибокій долині». Ця коляда стала частиною унікального видання від видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» «Нова радість стала. Улюбленi українськi народнi колядки та щедрiвки», у якому за допомогою QR-коду усі коляди та щедрівки можна послухати у безкоштовному музичному додатку.

Цією колядою заслужена артистка України Оксана Муха анонсує свій великий Різдвяний тур з новою програмою «Тиха Ніч», який у січні охопить 15 міст України: від Львова – до Києва, від Івано-Франківська – до Харкова… Слухачі почують як рідкісні коляди з усіх куточків України, так і всім відомі колядки «Добрий вечір тобі», «Бог ся рождає», «Тиха ніч», «На небі зірка ясна засяла», що з року в рік звучать у кожній українській родині.

«Тиха Ніч» від Оксани Мухи – це не тільки про пісенну традицію Різдва, це також про відчуття затишку і єдності української землі. Про теплу атмосферу, яка панує у кожній українській домівці у часі, коли звучить Коляда. У межах туру співачка приїде до Львова 13 січня та виступить у театрі ім. Марії Заньковецької.

Share.