Львів’янка про ТВК Південний: то є встид, щоб хтось чужий туди потрапив

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Львів’янка Марта Токарська-Паздей опублікувала допис у Facebook, коментуючи архітектурні рішення відомого у Львові торгово-виробничого комплексу “Південний” зі словами: “Ну нехай но мені хтось притомний в якийсь, більш менш логічний спосіб пояснить як, маючи такі фантастичні зразки світового рівня архітектури в центрі міста, хтось дав згоду на зліплення того шматка?”.

“Сьогодні я буду поганою дівчинкою і проведу вам анти екскурсію! Такого Львова я точно не люблю”.

Дописувачку у коментарях підтримали інші відвідувачі соцмережі. Марта скаржиться, що на ринку “Південний” незручне планування, бо дуже легко можна заблукати і складно знайти вихід:

“Про те, щоб там щось знайти, я взагалі мовчу! Там треба молитися, щоб хоч вихід знайти! Або ходити туди з великим клубком червоних ниток: ну так, щоб прив’язати один кінець до вхідної клямки і коли іти в глибину, то розмотувати. А потім, повертаючись, змотувати назад!”

“Якась мара знесла мене сьогодні туди, львів’яни точно впізнають це місце! – пише львів’янка. – Не львів’янам я не скажу, де це є, бо то встид, щоб хтось чужий туди потрапив. А ми, як мєсні аборигени, мусимо з тим жити…

Кітч, це занадто гламурне слово для того чогось! Хоча, пред’ява на гламур там ого го! Від тої кількості кольорів, дзеркал, плиток, псевдо картин та ліпнин було таке враження, що мій мозок хтось збовтав блендером! Кілька разів мало не заїхала носом в дзеркало, бо здалося, що це перехід!..”

Мілан

Куда іти?

Марта Токарська-Паздей резюмує: “Мені шкода тих людей, котрі там працюють, та ще й платять якісь великі гроші за оренду! За відвідувачів майже не переживаю, бо їх там практично немає…”

Лев, а біля лева глечики…

Переходи

Торгово-виробничий комплекс “Південний” у Львові працює з 1996 року. За інформацією адміністрації ТВК «Південний» щодня відвідує від 15 до 30 тисяч осіб. На «Південному» працює майже 17 тис. осіб, із них 2,5 тис. — представники малого й середнього бізнесу.

Наголошуємо: висловлена у цьому матеріалі позиція дописувачки Фейсбук є виключно висвітленням думки львів’янки, що здобула суспільний резонанс.

Share.