Луцьким туристам покажуть підземне місто, якому понад 400 років

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Луцьку під кінець літа цього року планують відкрити для туристів 400-річне підземелля колишнього колегіуму та монастиря єзуїтів, над якими зараз розташовується Волинський коледж Національного університету харчових технологій.

Про це повідомляє Travel Press Club на своїй сторінці в Facebook.

“Частина вже розчищених підземель є під Кафедральним собором святих апостолів Петра і Павла. Проводяться реставраційні роботи у підземеллях, що раніше їх бачили тільки працівники і керівництво Волинського коледжу Національного університету харчових технологій.

Сподіваємося, що роботи в рамках проєкту закінчаться до кінця липня 2020 року, і в нас буде чудова туристична атракція для лучан та гостей міста”, – сказав заступник міського голови Григорій Недопад.

Луцький костел Петра та Павла

Крім того, цьогоріч планують відкрити “Центр середньовічної культури” на базі спортивного клубу з середньовічного бою “Айна Бера”.

У Луцьку також встановлять сучасну підсвітку відомих туристичних об’єктів – Кафедрального собору святих апостолів Петра і Павла, Лютеранської кірхи та історичного центру. Крім цього, в місті з’явитися повноцінна набережна після реконструкції дамби річки Стир.