Краса, непідвладна часу: до свого 70-річчя Ніна Матвієко знялась у стильній фотосесії (фото)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Народна артистка України Ніна Матвієнко, яка нещодавно відзначила 70-річчя, знялася у стильній фотосесії та розповіла про рецепти краси та молодості.

Артистка знялася для видання JS та у своєму інтерв’ю поділилася секретами краси, передає Дивись.info.

Про духовну красу

За словами Ніни Матвієнко, все, що ми бачимо на обличчі людини, йде із середини. «Щаслива людина завжди прекрасна. А щоби бути щасливою, потрібно навчитися прощати. Якщо тобі зробили погано, зашкодили — відпусти. Від того, що триматимеш образу всередині, гірше буде лише тобі», – ділиться співачка.

Про активність

«Ще один важливий чинник збереження молодості — підтримка активного способу життя. Я ніколи особливо не займалася спортом, але завжди багато працювала. Постійно була в русі, постійно на ногах. Репетиції, гастролі, концерти — усе це заміняло мені фітнес», – каже Матвієнко.

Про генетику

«У мене в родині всі жінки мають гарну від природи шкіру та сильне волосся», – розповіла Матвієнко.

Про воду

Як переконує Матвінко, вода є джерелом молодості шкіри й організму загалом. – «Я з великою пошаною ставлюся до цієї могутньої стихії. Перебуваючи поблизу моря, завжди подумки спілкуюся з ним. Є таке повір’я: щоби вода була ласкавою до тебе та зберігала твою красу, треба попросити її про це», – додала пані Ніна.

Share.