Кіносеріал львівської письменниці переміг у конкурсі Держкіно

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

10-серійна історична драма «Кава з кардамоном» за романом львівської письменниці Наталії Гурницької «Мелодії кави в тональності кардамону» перемогла у ІІ етапі 14 конкурсу Держкіно у напрямі «Ігрові телесеріали». Кіносеріал отримав найвищі 45 балів.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці авторка Наталії Гурницької.

«Перемога. Перше місце в II турі пітчингу Держкіно за напрямком «Ігрові телесеріали» – серіал «Кава з кардамоном» (екранізація моєї «Мелодії кави в тональності кардамону»). Ми отримали 45 балів. Це взагалі найвищий бал з усіх кінопроєктів по всіх напрямках», – написала Наталія Гурницька.

За даними експертної комісії 14-го конкурсного відбору кінопроєктів, друге і третє місце вибороли кінопроєкти «Переслідуючи вогонь» та «Серце лева». Вони набрали однакову кількість балів – 39,29.

Головними героями фільму стали польський актор Павел Делонг та молода українська актриса Ольга Лавренюк.  За сюжетом польський шляхтич Адам закохується в українську сироту Анну (Олена Лавренюк). Дії фільму відбуваються у XIX сторіччі. Локації для зйомок обрали у Львові, Жовкві та Києві.

Олена Лавренюк знайома українським глядачам за театральними роботами, а також за фільмами 11 дітей з Моршина та Dzidzio Контрабас. Павла Делонга український глядач знає за драмою Стівена Спілберг Список Шиндлера.

Над виробництвом серіалу працювало ТОВ «Солар Медіа Інтертейнмент», а режисером виступила Марина Степанська.