Хіти гурту Rammstein виконали на українських інструментах

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український гурт B&B Project зіграв попурі з хітів гурту Rammstein на бандурі та кнопковому акордеоні. Про це повідомляє Еспресо.

Нове відео музиканти розмістили на своєму YouTube-каналі.

Артисти виконали уривки таких композицій, як “Du Hast”, “Меіn Herz Brennt”, “Sonne”, а також нового хіта “Deutschlan”.

Чудове виконання пісень вразило користувачів соціальних мереж та стало об’єктом бурхливого обговорення.

Нещодавно Rammstein голосно повернулися на велику сцену, представивши новий відеокліп після довгої перерви. Гурт B&B Project з цього приводу створив кавер-попурі з уривків найвідоміших пісень Rammstein: Du Hast, Мein Herz Brennt, Sonne, а також нової Deutschland. B&B Project – квартет, до складу якого входять Тетяна Мазур (бандура), Сергій Шамрай (кнопковий акордеон), Костянтин Марко (ударні) та Денис Стефанко (бас).

Відео українських музикантів набирає популярність. Його вже подивилися понад 50 тисяч користувачів YouTube.

B&B Project (Bandura & Button Accordion) — український колектив, основною метою якого є популяризація українських народних інструментів, бандуру та баян (кнопковий акордеон) шляхом пошуку та виконання нового, сучасного репертуару.

Нагадаємо, у березні Rammstein випустили кліп «Deutschland», в якому відображено епізоди історії Німеччини з Середніх віків. Зазначається, що очікуваний альбом Rammstein з 11 треків стане першим за останні 10 років студійним записом групи.