Кардинально інша ONUKA презентувала новий трек ”ХАЩІ”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У понеділок, 12 листопада, український гурт ONUKA на чолі зі співачкою Натою Жижченко презентував новий трек “ХАЩІ”, що здивував його шанувальників кардинально новим звучанням.

Трек з’явився на офіційному каналі гурту в YouTube і на стрімінгових сервісах, а тим часом виконавиця прокоментувала нову роботу на особистій сторінці в Instagram.

“Хащі — у моєму розумінні — це провалля, безпросвітна безодня. Їх хотілося б обійти, оминути. Але чим далі йдеш по життю, тим частіше ловиш себе на думці — куди не глянь, лише одні хащі”, — прокоментувала головну ідею треку Ната Жижченко.

Нова композиція ONUKA виявилася абсолютно нехарактерною за звучанням для гурту, особливо, як помітили слухачі після релізу значно м’якшого альбому MOZAЇKA.

Трек входить у альбом MOZAЇKA, але з’явився задовго до створення самої платівки. За словами Жижченко, трек записували на колесах – у різних країнах і містах під час гастролей. Партії музичних інструментів і вокал збирали на телефонах і ноутбуках. “Часи не вибирають, у них живуть та помирають” – саме цей рядок звучить у приспіві нової пісні, як завжди у ONUKA, дуже соціальної.

Share.