Четвер, 29 Вересня

Гурт «ОЕ» випустив кліп на нову пісню «Тримай»

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Український гурт «Океан Ельзи» 17 грудня випустив нову пісню «Тримай», а також кліп на неї. Відео з’явилося на офіційному YouTube-каналі групи.

За сюжетом відео, наречена тікає з власного весілля до свого першого коханого, який працює в ресторані. Вони викрaдають машину ресторану, тікають від поліції і виїжджають з міста в місце, де разом провели дитинство. Все це відбувається на тлі київських висоток і автострад.

Режисером кліпу виступив Андрій Кирилов, а ролі головних героїв виконали актриса Молодого театру Фатіма Горбенко і актор театру на Подолі Василь Кухарський.

На сайті «Океану Ельзи» повідомляється, що лідер групи Святослав Вакарчук написав музику і слова пісні ще в лютому цього року, до початку карантину. Буквально за дві-три репетиції музиканти зробили її демо, після чого почався студійний запис. До роботи над композицією запросили оркестр «Віртуози Києва».

За словами Вакарчука, «Тримай» – це класичний «Океан Ельзи», і пісню свідомо робили такою. Він назвав композицію «криком душі, одягненим в найкращий музичний” океанівський “наряд”.

Share.