Добірка книг, які допоможуть вам знайти шлях до власної досконалості

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

1. Карен Прайор – “Не кричіть на сoбаку! Книга про дресирування людей, тварин і самого себе”

Унікальна книга, яка здатна зробити ваші взаємини з будь-якою людиною, твариною і навіть з самим собою набагато краще. Карен Прайор пропонує геніально просту і приголомшливо ефективну мeтодику, яка допоможе вам навчити кого завгодно чинити так, як вам хочеться. Мова не йде про підступні мaніпуляції, гіпнoз і повне підпорядкування вoлі. Йдеться про позитивне підкріплення – найбільш надійний і дієвий спосіб впливати на поведінку інших.

Ви дізнаєтеся, як змусити чоловіка раз і назавжди перестати бурчати; як навчити трирічну дитину вести себе пристойно; як пояснити кішці, що не треба залазити на кухонний стіл; як надихнути начальника регулярно підвищувати вам зарплату; як поліпшити свої власні результати в будь-якій діяльності – від занять спортом до написання віршів – або позбутися від шкідливих звичок за допомогою позитивного підкріплення.

2. Джулія Кемерон – “Шлях художника”

Книга “Шлях художника” за 10 років свого існування змінила життя понад мільйон людей, а саме – їхнє ставлення до власних креативних здібностей, і допомогла їм реалізувати свої мрії про творчість. Джулія Кемерон, знаменита в богемних колах США як видатний консультант по розкриттю творчих здібностей людини, вважає, що креативність – одна з фундаментальних якостей людської природи, справжній духовний шлях самореалізації і виходу за рамки звичного сприйняття життя.

Ця книга – практичний курс, розрахований на 12 тижнів щоденних занять, які допомагають початківцю (просунутому) творцю (будь-кому з нас) розглядати і розбудити в собі нові, часом несподівані таланти.

3. Річард Бренсон – “До бiса все! Берись і роби!”

Сер Річард Бренсон – не просто талановитий підприємець, який побудував унікальний бренд Virgin, який об’єднує кілька десятків абсолютно різних бізнесів, включаючи магазини з продажу музичних дисків, авіа-і залізничні компанії, радіостанцію та видавництво. Він ще й яскрава, нестандартна особистість.

Книга Бренсона – маніфест життя, дії, ризикy. Кредо її автора – брати від життя все. Це означає не боятися робити те, що хочеш. При цьому абсолютно неважливо, чи достатньо у тебе знань, досвіду чи освіти. Життя коротке, щоб витрачати його на речі, які не приносять задоволення. Якщо є голова на плечах і досить завзяття в серці, будь-яка мета буде під силу. Якщо щось подобається – роби. Не подобається – кидай, не роздумуючи.

Книга несе величезний заряд оптимізму, мудрості і віри в можливості кожної людини.

4. Джон Кехо – “Підсвідомість може все!”

В самоті серед лісів канадської провінції Британська Колумбія автор 3 роки розмірковував над питаннями, що стосуються діяльності людського мозку.

Способи активізації його безмежних ресурсів, розроблені і скомбіновані Кехо в конкретну програму, можуть змінити Ваше життя на краще, наповнити його успіхами і щастям.

5. Стівен Р. Кові – “Сім навичок високоефективних людей”

У ваших руках унікальна книга, видана в 73 країнах світу на 29 мовах тиражем понад 10 мільйонів примірників. Цей “міжнародний бестселер №1” Біл Клінтон вважає настільною книгою кожної людини, що прагне до успіху. Його автор – Стівен Кові – відомий у всьому світі як фахівець з проблем керівництва, сім’ї, міжособистісних відносин, особистої ефективності і розвитку особистості. У 1996 році він увійшов до рейтингу 25 найвпливовіших людей США, що зробили серйозний вплив на розвиток американського суспільства.

Його праця універсальна, оскільки заснована на “природних законах”, на принципах і правилах, що діють всюди і завжди. Тепер і Вам надається можливість оволодіти філософією ефективності. Все залежить тільки від вас!

6. Ларрі Кінг – “Як розмовляти з ким завгодно, коли завгодно і де завгодно”

Ларрі Кінг – один з найвідоміших в США людей – ведучий популярного ток-шоу телекомпанії CNN, бути гостем якого вважають за честь найвизначніші діячі політики, бізнесу, спорту та мистецтва. У книзі «Як розмовляти з ким завгодно, коли завгодно і де завгодно» майстер спілкування Ларрі Кінг ділиться з читачами своїми секретами.

7. Хілл Наполеон – “Думай і багатій”

Мабуть, найбільш значуща і авторитетна книга в світі – керівництво по отримання успіху, багатства, життєвої енергії подолання та цілеспрямованості. Протягом 70 років “Думай і багатій!” вважається класичним підручником зі створення багатства. У кожному розділі Наполеон Хілл розкриває секрети добування грошей, користуючись якими тисячі людей придбали, примножили і продовжують примножувати свої статки, одночасно розвиваючи і збагачуючи свій особистісний потенціал.

8. Сьюзен Джефферс – “Бійся … але дій”

“Бійся … але дій” – знаменитий бестселер Сьюзен Джефферс, що витримав 20 видань тільки англійською мовою і перекладений в безлічі країн. Тільки в США продано більше 2 млн. примірників. Доктор Сьюзен Джефферс пропонує натхненні і динамічні техніки і глибокі ідеї, які допомогли безлічі людей впоратися зі своїми стрaxами і йти вперед по життю.

Прочитавши цю книгу, ви дізнаєтеся:

– Чого ми бoїмося і чому;
– Як перестати бути жeртвою і стати творцем;
– Секрет прийняття безпрограшних рішень;
– 10 кроків, які допоможуть вам створити позитивне мислення;
– Як зробити життя більш осмисленим.

9. Дейл Карнегі – “Як перестати турбуватися і почати жити”

Дана книга видатного американського письменника Дейла Карнегі широко відома в усьому світі. Її перевага полягає в тому, що вона вчить читача, як позбутися від звички постійно хвилювaтися. Сьогоднішнє нестабільне життя робить це видання надзвичайно актуальним, необхідним і вкрай корисним для всіх, хто хоче уникнути стресових ситуацій, yдарiв долі, перестати тyрбуватися і почати щасливо жити. Вона здатна змінити Ваше життя повністю! Книга розрахована на широке коло читачів.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР