Десять чудових кліпів від Скрябіна

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кліп на пісню “Дельфіни”, який став останнім для Андрія Кузьменка.

Пісня “Мам” стала легендою. Кузьма завжди любив повертатися додому. “Мам, ти мене вибач, що я став дорослим, і вже минула 43 осінь…” – співав Кузьма Скрябін. Свою 46 осінь він, на привеликий жаль, вже не побачить.

“А ці кадри були зняті протягом чотирихгодинної поїздки по маршруту Миколаїв-Калуш-Івано-Франківськ-Тернопіл­ь-Кременець-Дубно-Луцьк. Ми звикаємо до того, що оточує нас, а коли бачимо це на екрані – воно ШОКУЄ! Це – наша країна. Це – ми з Вами! І, повірте, зі сторони ми виглядаємо страшно! І це всього-навсього 320 км із 150000 км шосейних доріг України. Ми пересувалися виключно центральними трасами! Уявіть собі, що робиться в стороні від них”, – писав Кузьма про “Руїну”.

“Одні казали, що я продався, а другі ти – молодець, не здався”, – співає Кузьма. “Якщо хтось плюнув тобі на плечі, є надія, що він просто не доплюнув на того, хто йшов перед тобою”, – казав він. Але не тримав зла.

Ностальгійну композицію “Місця щасливих людей” знімали на Дніпровсько-Бузькому лимані (Миколаївська область).

“За гроші не купити тільки час. Він всіх нас методично поділив”, – співав Кузьма. Водночас в одному з інтерв’ю заявив, що живе у найкомфортныший час.

Андрій Кузьменко казав про політиків як думав. Пропонував їх пересадити на маршрутки.

2007 рік. “Падай, падай, ніколи не згадуй”…

Музика А.Кузьменка, слова А.Кузьменка, режисер – А.Кузьменко. “Лист до друга”

Кліп Скрябіна на пісню Маршрутка за участі Дзідзьо, Пающіє Труси, Emotion, Лесика.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР