Де у Львові знаходиться “замок”? Та де можна зупинитись відпочити?

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Любите подорожувати по історичних місцях? Об’їздили історичні центри Європи і не знаєте, що ще відвідати? Тоді Вам обов’язково потрібно поїхати до Львова і прогулятися до Високого замку.

Що собою являє Високий замок?

Це одне з небагатьох місць, яке збереглося ще з часів середньовічного Львова. Він відмінно поєднує в собі багату історію і чудову архітектуру.

Така незвичайна назва була отримана через давнє укріплення, що століттями захищало місто від загарбників. Назва «Високий» була дана протилежно іншому Низькому замку, який простояв до другої половини 19-го століття.

Львів особливо не відрізнявся від стародавніх міст. Тому спочатку фортеця на Замковій горі була зведена з дерева, а лише тільки на початку 15-го століття була перебудована в кам’яний замок.

За стародавнім джерелам будівництво саме кам’яної споруди відносять до досягнень короля Польщі Казимира. Свого часу він захопив частину Галичини. Це все відобразилося на стінах древньої споруди.

Історія замку була складною і заплутаною. За довгі роки він перебував під управлінням різних країн:

  • Польщі.
  • Туреччини.
  • Швеції.

Свого часу він служив і місцем для солдатів і складом для боєприпасів. Іноді за спорудження велися битви, в інший раз він був відданий без праці.

У 19 столітті було прийнято рішення створити парк. Замок розібрали, а на його місці утворилася паркова зона. Від великої і могутньої фортеці залишився лише невелика ділянка південної стіни. Саме цю ділянку кілька століть назад захищав вхід замку.

Де розташовується замок і як до нього дістатися?

Замок розташований практично в центрі міста і якщо Ви приїхали на екскурсію до Львова, то Вам точно не слід переживати про те, як до нього дістатися. Найбільш популярним транспортом подорожі по Україні є поїзд, тому якщо Ви прибули на ЖД вокзал, то у вас безліч варіантів.

Найпоширеніший варіант – це скористатися громадським транспортом або таксі. Дорога на машині, з урахуванням міського руху забере у Вас приблизно 15 хвилин, так як відстань складається близько 5 км до замку.

Любителі піших прогулянок можуть відправитися своїм ходом. Це займе близько години часу. Але якщо Ви турист і тільки з дороги, тоді Вам спочатку необхідно відпочити в хорошому готелі у ЛьвовіGrand Hotel Lviv. У ньому Ви знайдете все необхідне для відпочинку. Тут Ви зможете смачно поїсти, виспатися і насолодитися, адже Гранд готель Львів – це найкращий спа готель у Львові.