Понеділок, 11 Грудня

Alyona Alyona та Jamala презентували спільний кліп “Забирай”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Alyona Alyona і Jamala в колаборації випустили нову пісню та одразу відеороботу на неї. Спільний хіт співачок називається “Забирай”.

«Забирай» — перша спільна робота двох артисток, яка розказує про зворотній бік популярності в епоху соцмереж і «диванних експертів». Вони безпардонно вриваються в особисте життя зірок, бажаючи отримати їхню увагу за всяку ціну.

Відео, як і пісня, порушує питання зворотньої сторони слави та хейтерів. У кліпі реперка Alyona Alyona – повністю обклеєена коментарями-стікарами, а Jamala – під пильним поглядом купи очей.

Після прем`єри кожна з виконавиць опублікувала у себе в Instagram відповідні записи.

“Зазвичай люди в соцмережах дуже відрізняються від того, які вони в житті. Помічають всі недоліки інших, а про свої ніби забувають. Не судіть, і не судимі будете”, – написала Alyona Alyona.

А Jamala прокоментувала так: “Сьогодні соцмережі стерли кордони між артистом і слухачами. Начебто і добре, ти можеш написати кому завгодно і отримати відповідь безпосередньо. Але в той же час для артиста це пастка. Відповіси – людина починає думати, що ти будеш з нею спілкуватися постійно. Не відповіси – “зазналася, зіркова хвороба”. Іноді люди не розуміють, що у тебе є сім’я, особисте життя, ти не можеш відповісти всім!”

Пропонуємо і вам подивитись свіжий кліп.