Четвер, 18 Квітня

5 українських соціальних реклам про ставлення до звірів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Platfor.ma наводить п’ять українських соцреклам, які можуть змінити ставлення до тварин.

1. Ролик львівського продакшену Young & Hungry «Прихистіть» був переможцем Molodiya Festival’16. «Для нас важливо, що наш ролик — не лише рекламне відео. Він з’явився у час, коли ініціативна група львівських зоозахисників вирішила докорінно змінити систему поводження з безпритульними собаками у місті. І їм це вдалося. Дуже важливо, щоб услід за кампанією йшли реальні результати. У цьому випадку так і було», – каже режисер ролика Омелян Ощудляк.

2. Режисер Сергій Пудіч та EasyLiving Films зняли рекламу про експлуатацію тварин у цирках. «Цирк з тваринами не тільки неетичний. Він ще й вкрай негативно впливає на дітей, формуючи неадекватну картину світу: нібито диких тварин можна виховати, привчити і карати. Звичайно, батькам такі розваги вигідні, бо вони можуть вгамувати дитину на кілька годин, але невже немає гуманніших способів у XXI столітті?» – задає риторичне питання Сергій.

3. Ролик Каріни Оринянської став переможцем минулорічного фестивалю у номінації «За цирк без тварин» від UAnimals. «Люди намагаються підпорядкувати собі дику природу і роблять це особливо жорстоко, з ноткою владної насолоди. І цьому ж вчать своїх дітей. “Радій, крихітко, ведмедик на вугіллі розпеченому танцює”. Давайте будемо приходити в цирк і дивитися, як під куполом літають акробати, котрі отримають свій заслужений гонорар і повернуться у свій теплий будинок. Це значно краще, ніж милуватися змученим ведмедем, який піде в холодну клітку 2×2 метри, поголодує, а потім знову виконає на арені черговий трюк в очікуванні хоч якоїсь їжі. Поекспериментуйте самі: не їжте дві доби, поспіть в неопалюваному тісному приміщенні, а потім станцюйте серед натовпу так, щоб всі люди навколо повірили, що ви щасливі. І знову повертайтеся у свою тісну холодну клітку. Нехай діти ваших друзів дивляться на вас, і їх це радує. О, і не забувайте про фотографії! Обов’язково, кожному на згадку», – коментує Каріна.

4. Режисерка Христина Танащук нагадує, що етичного ставлення потребують не лише домашні і дикі тварини, а й ті, яких ми називаємо «сільськогосподарськими».

5. Режисерка Марія Дергачова зняла оригінальну соцрекламу про ставлення людей до тварин. «Моя реклама про тварин, але головні герої в ній — люди. Адже ми і є єдиною проблемою усього живого», – переконана авторка.

Джерело