Понеділок, 15 Серпня

“28 років – а ця червона худоба досі ремигає жвачку совєтської ностальгії” – Остап Дроздов

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

“Незалежність – це не просто голий факт існування державності. В Африці теж є держави, але там досі бігають голодні діти з голими с*аками…”.

Про це пише на своїй сторінці у Facebook український журналіст та ведучий Остап Дроздов:

“Незалежність – це не просто голий факт існування державності. В Африці теж є держави, але там досі бігають голодні діти з голими сраками. Мені мало самого факту державності. Цього мало. Для мене незалежність – це будівництво успішної української України, а не «улучшеной России» у виконанні мєстних малоросів.

Вдумайтеся: 28 років позаду. Це ціла вічність. Інші народи, які стартували в той сам час, що й ми, вже й забули, як виглядає советский человек. А ми, сучасне модерне безвізове покоління, досі мусимо махатися з радянськими бабульками, яким день побєди порохом пропах, і радянськими дідульками, які 23 февраля чекають паздравленій. 28 років – а ця червона худоба досі ремигає жвачку совєтської ностальгії. Ну скільки можна??

Я зустрічаю 28-й рік незалежності з відчуттям абсолютної змарнованості шансів. Цей народ, з цим юго-востоком, з цими прифронтовими колабораціоністами, з цими поціновувачами шарія, з цими ізбіратєлями медведчука – ні на що путнє не заслуговує. Мені найбільше шкода отих справжніх, ідейних українців, яких помістили в зоопарк у центрі Європи, в дистильований парк радянського періоду.

Мій день незалежності – дуже тихий і приватний. Уся моя родина заплатила Сибіром за появу недолугої держави з недолугим насєлєнієм, тому 24 серпня я ставлю ще одну галочку в переліку змарнованих років. Цивілізація визнає або прогрес, або зникнення. 28 років – це красивий пам’ятник на честь громадянскої ліні. Ліні творити справді прогресивну державу. Поки притомні будують, непритомна шваль споживає її й переробляє під свій плінтус із мережею «Вконтакте» і серіалом «Свати».

Мій день незалежності – це день усвідомленого спротиву проти тотальної дуралістики, яку нам нав’язують вищеназвані соотєчественніки”.

Share.